GTX 1060 Evga mı Asus mu ?

Hem fan hem de 1 yıl garanti farkından dolayı ASUS al derim. Eğer bütçeni aşmiyorsa 6 GB modelini alman yararına olur. Benchmark videolarına bakarsan 1080 p monitörlerde GTX 1060 şimdiden 2.8-3 GB vram kullanıyor. Arada fark yok ama daha uzun ömürlü olur. Yinede sen bilirsin.
Hocam bu 1 yıl garanti olayı Amazondan alınca geçerli oluyor mu ? Çünkü bazı markaların "Global Warranty" vermediklerini duymuştum.

Amazon.com: MSI Computer GTX 1060 3GT OC NVIDIA GeForce 3GB GDDR5 DVI/HDMI/DisplayPort PCI-Express Video Card: Computers & Accessories bu model nasıl arkadaşlar ?

Ne gibi bir sorun yaşadın gigabyte ta? Bende gigabyte marka ekran kartı almayı düşünüyorumda o yüzden soruyorum.

Hocam Gigabyte r9 280x vardı bende. Üzerinde 3 fan olmasına rağmen 88 derece oluyordu ve inanılmaz bir güç tüketimi vardı. Bir kaç kez garantiye gönderip para iadesi aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı