GTX 1060 hâla kullanılır mı?

Hocam GTX 1060 kullanılabilir bu dönemde ekran kartı almanızı önermem çünkü stok problemleri var fiyatlar çok yüksek.

Yaşadığımız ülkeye göre çok iyi bir ekran karttı değil mi GTX 1060? RTX 3060 gibi uçuk kartlar varken hele (fiyat olarak) lakin biraz da bütçeniz varsa super serileri çok iyi. 1650 Super'ya da 1660 Super dehşettir.

1060 hala fazlasıyla yeterli benim gibi RTX'dir 4K dır umurunda olmayan 1080p yüksek ayarlar için gayet yeterli Valorant LoL gibi e spor oyunlarını daha senelerce rahatca oynatabilir.

Yaşadığımız ülkeye göre çok iyi bir ekran karttı değil mi gtx 1060? Rtx 3060 gibi uçuk kartlar varken hele (Fiyat olarak) Lakin biraz da bütçeniz varsa super serileri çok iyi. 1650 super ya da 1660 super dehşettir
Tek sıkınti battlefield 5te 165hz alamıyorum 165hz çektiğin zaman acayip yırtılnma oluyor

İdare eder ama Cyberpunk 2077 açmaya çalışmayın :D Call of Duty warzonu akıcı oynatabiliyor yani Full grafik beklemeyin ama biraz optimizasyon ve düşük grafikle idare eder.

İdare eder ama Cyberpunk 2077 açmaya çalışmayın :D Call of Duty warzonu akıcı oynatabiliyor yani Full grafik beklemeyin ama biraz optimizasyon ve düşük grafikle idare eder.

1080p High'da Warzone 60'ın altına düşmedi bende Cyberpunk'ı ise 45 50 FPS Low'da bitirdim GeForce NOW gelince Full ayarlarda bir daha deneyim edeceğim.

Yanıtlar için teşekkür ederim tek sıkıntım 165hzye çekınce bazı oyunlarda yırtılma yapıyor

Geri
Yukarı