GTX 1060 için 1000 TL monitör önerisi

ArdaOz82

Hectopat
Aşağıda gördüğünüz sistemi hazırladım ve çok yüksek ihtimalle alacağım, sistem bu olacak. Sizden bu sisteme uygun, fiyatı mümkünse 750 civarı ama 1000 TL'yi aşmayacak güzel bir oyuncu monitörü önermenizi istiyorum. Monitör özelliklerini falan neredeyse hiç bilmiyorum. 75Hz ve 1ms olursa iyi olur sanırım.

SisteminSonHali2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı olarak corsair vs serisi 650w olan öneriliyor tavsiye ederim. Ayrıca geçen bayramda güzel indirime denk gelmiştim. Msi Gtx 1060 gaming x 6Gb modeli 19xx fiyatına satılıyordu uygun gördüğünüz taktirde indirimi bekleyip yada başka sitelerden de kovalayabilirsiniz.

Aero 500 yerine Aero 300 alın.
En azından tam gönülebilir yan panel.
Extra olarak 200 yada 150 TL fazla ödeyerek 1ms 144 Hz monitör almak mümkün.

Güç kaynağı olarak corsair vs serisi 650w olan öneriliyor tavsiye ederim. Ayrıca geçen bayramda güzel indirime denk gelmiştim. Msi Gtx 1060 gaming x 6Gb modeli 19xx fiyatına satılıyordu uygun gördüğünüz taktirde indirimi bekleyip yada başka sitelerden de kovalayabilirsiniz.
Vs serisinde coil whine sorunu var cızırtı yapıyor.

Çoğu yerde corsair vs serisi kronik ses sorunlu diye görmüştüm. Ve çok fazla kişi bana bu güç kaynağını önerdi. O yüzden bunu seçtim. Vatan indirimini görmüştüm aynı ekran kartı 1940 TL'ydi. Ancak indirim bittiğinde haberim olmuştu. Zaten sistemi 1 2 hafta sonra alacağım.
Aero 500 yerine Aero 300 alın.
En azından tam gönülebilir yan panel.
Extra olarak 200 yada 150 TL fazla ödeyerek 1ms 144 Hz monitör almak mümkün.
Önerini söylersen sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı