GTX 1060 ile 18-20 MH/s normal mi?

GPU-Z. Bu arada hocam yanlış anlamayın ama fan hızını dahi artırmayı bilmeden nasıl başladınız bu mining işine acaba?
Valla direk girdim işte :D Fan hızını artırmayı biliyorum. CPU-Z'yi indirdim, hangi sekmede?
bellek.JPG

Şu an daha fazla zarar veriyorsunuz. Çok fazla güç çekip çok fazla ısınıyor. Dediğim gibi yavaş yavaş artırıp hata alana kadar devam ederseniz eğer limiti bulmuş olursunuz. Sonrasında fan hızını da ona göre ayarlarsınız. Kasanızın içi ne durumda bilemiyorum ama 60 derecenin üzerine çıkmamaya dikkat edin GPU çekirdeği için. Belleklerde sensör yok göremiyoruz o yüzden GPU'yu baz alacağız.

Core clock -200, mem clock +900, Power limit 70 olarak deneyin önce. Sıcaklık otomatik olarak düşecektir ayarları böyle yaptığınızda. Bellek markanızı söylerseniz daha stabil ayarlar önerebilirim.

Hocam kart 1060 verdiğiniz ayarlar doğru mu kontrol edin bence!
Hive OS popülerde bile 1060 için - Core yok +40 ile 200 Core arası tavsiye edilenler.

1060 sahibi dostum.

Powerlimite 85 yaz uygula butonu.
Core clock +100 yaz uygula butonu.
Memory clock +700 yaz uygula butonu.
Fan hızı yukarıdakileri yazdıktan sonra sıcaklık 60 dereceyi geçmeyecek şekilde arttır.

Stabiliteyi yakalaman lazım kasa kapağı açık yap.
Daha sonra coreclock Max 170'i geçme +10 adımlar la arttır. tahminim = 140-150 arası
Memory clokta +1400'e kadar gidenler var +100 adımlarla arttır. tahminim = 900-1100 arası
Miner crash verirse düşürüp tekrar başlat.
Zaten ayarları uygulayıp T-Rex Miner iyidir bu arada NVIDIA 1060 için.
Eğer ki ayarların stabil değilse T-Rex Miner örnekteki resimdeki gibi.
Dag oluştururken kırmızı ünlem ile CRC eror verir devam eder ama sen durdur birer tık düşür önce Core düşür dene sonra mem düşür en stabil ayarı bulman lazım.
Kolay gelsin.
Ayrıca Flex pool falan geç Binance hesabında nasılki ETH yatırma cüzdan kodu aldın.
Aynı şekilde nano koin için al miner içine yazıdıgın ETH kodunu sil Binance'den aldığın nano kodunu yaz.
Sonra flexpool adresini sil bunu yaz eth.2miners.com:2020
En az ödeme 0,0005 ETH'dır. Onu da sana nano koine çevirip sıfır komisyonla Binance hesabına gönderecek sende onu satıp istediğin koinle hodl olup veya satıp çekebilirsin.
Bu arada GTX 1060 1 günde yakalayamazsın şu anki kazançlarla 0,0005 ETH'ı.
Sanırım 2 günde bir tahminim 0, 0008-9 gibi kazarsın ve yatar.
Ödemeler her gün TR saati ile 14:50 gibi hesap kesilip Binance hesabına düşmesi saat 16-17 arasıdır.
Kazanç tabii ki de buradan yukarıya nano cüzdan kodunu yazıp takip edebilirsin. > En İyi Ethereum ETH Madencilik Havuzu - 2Miners

örnek.JPG

Son düzenleme:
Hocam kart 1060 verdiğiniz ayarlar doğru mu kontrol edin bence!
Hive OS popülerde bile 1060 için - Core yok +40 ile 200 Core arası tavsiye edilenler.

1060 sahibi dostum.

Powerlimite 85 yaz uygula butonu.
Core clock +100 yaz uygula butonu.
Memory clock +700 yaz uygula butonu.
Fan hızı yukarıdakileri yazdıktan sonra sıcaklık 60 dereceyi geçmeyecek şekilde arttır.

Stabiliteyi yakalaman lazım kasa kapağı açık yap.
Daha sonra coreclock Max 170'i geçme +10 adımlar la arttır. tahminim = 140-150 arası
Memory clokta +1400'e kadar gidenler var +100 adımlarla arttır. tahminim = 900-1100 arası
Miner crash verirse düşürüp tekrar başlat.
Zaten ayarları uygulayıp T-Rex Miner iyidir bu arada NVIDIA 1060 için.
Eğer ki ayarların stabil değilse T-Rex Miner örnekteki resimdeki gibi.
Dag oluştururken kırmızı ünlem ile CRC eror verir devam eder ama sen durdur birer tık düşür önce Core düşür dene sonra mem düşür en stabil ayarı bulman lazım.
Kolay gelsin.
Ayrıca Flex pool falan geç Binance hesabında nasılki ETH yatırma cüzdan kodu aldın.
Aynı şekilde nano koin için al miner içine yazıdıgın ETH kodunu sil Binance'den aldığın nano kodunu yaz.
Sonra flexpool adresini sil bunu yaz eth.2miners.com:2020
En az ödeme 0,0005 ETH'dır. Onu da sana nano koine çevirip sıfır komisyonla Binance hesabına gönderecek sende onu satıp istediğin koinle hodl olup veya satıp çekebilirsin.
Bu arada GTX 1060 1 günde yakalayamazsın şu anki kazançlarla 0,0005 ETH'ı.
Sanırım 2 günde bir tahminim 0, 0008-9 gibi kazarsın ve yatar.
Ödemeler her gün TR saati ile 14:50 gibi hesap kesilip Binance hesabına düşmesi saat 16-17 arasıdır.
Kazanç tabii ki de buradan yukarıya nano cüzdan kodunu yazıp takip edebilirsin. > En İyi Ethereum ETH Madencilik Havuzu - 2Miners

Eki Görüntüle 1210010
Elime hem samsung bellekli hem hynix bellekli 1060 geldi ve geçti. msi armor 1060(samgung), zotac 1060(hynix). Samsung bellekli 1060'ta +1150'ye kadar çıktım. Söylediğim ayarlarda neye tekrar bakacağım tam olarak anlayamadım?

Elime hem samsung bellekli hem hynix bellekli 1060 geldi ve geçti. msi armor 1060(samgung), zotac 1060(hynix). Samsung bellekli 1060'ta +1150'ye kadar çıktım. Söylediğim ayarlarda neye tekrar bakacağım tam olarak anlayamadım?
Hocam core -200 demişsin onu diyorum hiç bir 1060a - core girilmez
ayrıca ben kafeciyim elimden geçen 1060 ın sayısını bilmiyorum 1060 larda power bile 80 altı olmaz
örnek.JPG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı