GTX 1060 Laptop Far Cry 5'te FPS düşmesi

Daha fazla  
i7-7700HQ ve GTX 1060'ta Ultra oynadığım ve 60+ FPS aldığım bir oyundu ancak bilgisayar değiştirdiğimde i7-8700K ve GTX 1060 OC bulunan sistemimde maksimum 83 FPS alırken minimum 4 FPS'e düşüyor ve işin garip tarafı ana menüye dönüp tekrar devam ettiğinizde düzeliyor. Ancak çok sık tekrarlanıyor ve bundan çok sıkıldım. Oyun orijinal değil. Ancak daha önceki sistemimde böyle bir sorun yoktu.

i7-7700HQ ve GTX 1060'ta Ultra oynadığım ve 60+ FPS aldığım bir oyundu ancak bilgisayar değiştirdiğimde i7-8700K ve GTX 1060 OC bulunan sistemimde maksimum 83 FPS alırken minimum 4 FPS'e düşüyor ve işin garip tarafı ana menüye dönüp tekrar devam ettiğinizde düzeliyor. Ancak çok sık tekrarlanıyor ve bundan çok sıkıldım. Oyun orijinal değil. Ancak daha önceki sistemimde böyle bir sorun yoktu.
Korsan oyunlara desteğimiz bulunmuyor.

Korsan oyunlara desteğimiz bulunmuyor.
Böyle bir Technopat Sosyal Kuralı yok siz destek olmasanızda destek olacaklara lütfen köstek olmayınız hatta aksine şöyle bir kural da var:Technopat Sosyal'de bencil insanlara yer yok, bilgiyi paylaşacaksınız.
MSI afterburner ile oyun içi değerleri paylaş.
Adsız.png

Buyrun Hocam Ani düşüşün Grafiği Benchmark Testi

Son düzenleme:
Böyle bir Technopat Sosyal Kuralı yok siz destek olmasanızda destek olacaklara lütfen köstek olmayınız hatta aksine şöyle bir kural da var:Technopat Sosyal'de bencil insanlara yer yok, bilgiyi paylaşacaksınız.
i
Bunu ben söylemedim. Her korsan oyunda destek isteyenlerin konularına moderatörler böyle yazıyorlar diye yazdım. Uyarıydı sadece.

Hatanın oyundan değil donanımsal bir sorun olduğundan şüpheleniyordum ve doğru çıktı yani orjinal veya korsan bütün oyunlarımda bu sorunu yaşıyorum. Durumda Gpu çekirdek Hızının 1800 mhz lerden 135 mhz ye droplanması bunun ile ilgili ayrı bir konu açacağım konu kilit lütfen.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı