Çözüldü GTX 1060 mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

alpefe

Hectopat
Daha fazla  
4 yıldır ilk defa bugün iki kere başıma geldi Rust oynarken, yardımcı olursanız sevinirim.

-Intel(r) Core(tm) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 3.20 GHz.
-16, 0 GB.
-ASUS GTX 1060 3GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1) BIOS sürümünüzü yükseltin. Güncel BIOS sürümü için gerekli dosyayı aşağıdan indirebilirsiniz.

2) Memtest86 ile RAM'leri test edin. Rehberi aşağıda yer alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak sanal bellek açık değilse açın. Çözüm önerisini tamamen uygulayıp sonrasında geri dönütte bulunursanız sevinirim.
1) BIOS sürümünüzü yükseltin. Güncel BIOS sürümü için gerekli dosyayı aşağıdan indirebilirsiniz.

2) Memtest86 ile RAM'leri test edin. Rehberi aşağıda yer alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak sanal bellek açık değilse açın. Çözüm önerisini tamamen uygulayıp sonrasında geri dönütte bulunursanız sevinirim.

Çözüm
BIOS güncellendikten sonra herhangi bir sıkıntı olmamıştı ben yine de Memtest86 ile de test yaptım ve herhangi bir sıkıntı çıkmadı Memtest86 bittikten sonra loglanması için y tuşuna bastım fakat nerede olduğunu bulamadım eğer isterseniz bulabilirsem size de atabilirim tekrardan teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı