Satılık GTX 1060 MSI GAMING X

baran taşdemir

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3-4 ay önce aldığım GTX 1060 ekran kartımı satışa koyuyorum. Alınma amacı, bilgisayarım APU bir sistemdi, üst düzey oyunlar için yeterli değildi bu ekran kartı sayesinde yüksek çözünürlükte yüksek ayarlarda oyun rahatça oynayabilmek içindi.

Aklında mining yapıldı mı, kart yıpranmış falan diye soru işareti olanlar var ise bu kart ile sadece PUBG ağırlıklı oyun oynadım, pek kuşkunuz olmasın. Steam hesabımdaki oyun saatlerimi gösterebilirim satın alma zamanını ve kartı ne zaman satın aldığımı.

Satma nedenim ise, daha üst düzey bir ekran kartı alacağım. Bu yüzden satışa koyuyorum. Yani kart çok yeni ve pek de çok kullanılmadı.

Faturaları, kutusunu sakladım duruyor.

Fiyat: 2300 TL.

Not: Fiyatta pazarlık olabilir ama pek inisiyatifli değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sattığım ekran kartı modeli ile sizinkiler farklı. Ben MSI GAMING X modelini diyorum siz başka modeller listeleyerek sabote ediyorsunuz. İsteyen gidip oradan alabilir. O zaman amazon dan alsınlar daha ucuz. Bur da neredeyse yepyeni çok az kullanılmış bir kart koyuyorum çok az kullanılmış fiyatta az veya çok toleransım var zaten ilgilenen belirtebilir.

Dosya Ekleri

• 123.jpg
    123.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 112
Benim bir şeyi sabote ettiğim falan yok. Ben sizin boşa vakit kaybetmemeniz adına sizi bilgilendiriyorum. Gaming X olunca pek bir şey fark etmiyor. Aorus modeli daha iyidir bana kalırsa. Sonuçta içindeki GPU aynı. Size hayırlı satışlar.

Benim bir şeyi sabote ettiğim falan yok. Ben sizin boşa vakit kaybetmemeniz adına sizi bilgilendiriyorum. Gaming X olunca pek bir şey fark etmiyor. Aorus modeli daha iyidir bana kalırsa. Sonuçta içindeki GPU aynı. Size hayırlı satışlar.
İçindeki GPU aynı ise en çok satılan ürün neden GAMING X modeli?

@onuraydin00 Tartışmayı uzatmaya niyetim yok. Konu dışı tabında bir konu açarsanız etiketleyin orada uzunca yazarım size.

Geri
Yukarı