GTX 1060 neden stoklarda yok?

Şeftali

Hectopat
Daha fazla  
Ne Amazon'da ne TR'deki sitelerde hiçbir yerde stoklarda bulamadım. Neden kaynaklanıyor bu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rx 470 ekran kartım vardı 800 e ekim ayında almıştım ve 2. El olarak 1500 e sattım. Şuan 1070 bekliyorum bende. 1-2 ay a tedarik edeceklerini söylüyorlar.

Dijital madenciliğe duyulan ilgi, kartların stoklarını bitirdi. Biz de bu durumdan mahçubuz...

O kadar yaz tatilini bekledim ekran kartı almak için, tam her şeyi ayarlıyoruz bu sefer stok bitiyor. İnanılacak gibi değil :(

Madencilik saolsun kart alamıyoruz. Bende aynı durumdayım. Yurt dışından GTX 1080 getirtmeyi planlıyorum. Tabi Türkiye fiyatına denk gelecek ama yapacak bir şey yok. (n)
Hocam yurtdışından getirtirken gümrük sıkıntısı yaşanıyor mu ? Belli bir ücret verilince geçiyor diye biliyorum ama ekran kartının değerine göre mi oluyor bu ücretlendirme yoksa kutunun boyutuna göre mi oluyor bilginiz varmıdır ?

Hocam yurtdışından getirtirken gümrük sıkıntısı yaşanıyor mu ? Belli bir ücret verilince geçiyor diye biliyorum ama ekran kartının değerine göre mi oluyor bu ücretlendirme yoksa kutunun boyutuna göre mi oluyor bilginiz varmıdır ?
Fatura fiyatına göre belirleniyordu sanırım. 75$ üzeri gümrük vergisi alıyordu galiba. 1080 585$ + Gümrük ve kargo ücreti 121$ oluyor.

Hayır. Gümrük depozitosu alıyor zaten. Takılmazsa geri iade ediyor.

Winston hocam benim bir arkadaşım GTX 1060 almıştı Amazon'dan ve tam bilmiyorum fiyatını ama bana dediğine göre orada yazan fiyatına aldım dedi, Amazon'da yazan fiyatı vergi olan hali mi yoksa olmayan hali mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı