GTX 1060 Oyunlarda Ekranda Çizik Oluşması

serhat karakaya

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin Laptop
RTX 3060
i5-10500H
32GB DDR4 RAM
Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce MSI GTX 1060 model ekran kartımı İstanbuldaki ServisPoint adlı servise gönderdim, aradan 3 gün geçmesine rağmen beni aramadan, rapor vermeden kargoya vermişler ve ürün şu an kargoda. Büyük bir ihtimalle arıza tespit edilemedi diyecekler. Sorunum ekranda çizikler oluşması ve bu çizikler sadece PC uyku modundan çıktıktan sonra veya 1000'de 1 oyun açarken oluyor. Eğer dediğim gibi derlerse hakkımı nasıl arayabilirim, yardımcı olabilir misiniz? Kartımı tamir etmelerini istiyorum fakat 3 gün içinde olacak iş değil ve bana da raporlamadılar olayı. Yardımlarınız, tavsiyeleriniz benim için önemli şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Bu problemim ekran kartından mı yoksa anakarttan da bu problem çıkabilir mi? Ona göre hareket edeyim. Anakartım MSI H110 Gaming modeli, 750W güç kaynağı kullanıyorum.

Bu problemim ekran kartından mı yoksa anakarttanda bu problem çıkabilir mi ona göre hareket edetim anakartım MSI H110 Gaming modeli 750w güç kaynağı kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı