Monitörde Ölü Piksel Gibi Çizik Oluşması

XecR

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 5 gün önce AOC marka monitör aldım 27 inç 165 Hz 1 ms monitörde ölü piksel tarzında çizik var sizce yollamalı mıyım garantiye ürünün sıfırını verirler mi?

60B1839A-3B44-4161-B114-2B38FCB90756.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar 5 gün önce AOC marka monitör aldım 27 inç 165 Hz 1 ms monitörde ölü piksel tarzında çizik var sizce yollamalı mıyım garantiye ürünün sıfırını verirler mi?

Eki Görüntüle 993203

Tamir yapılma durumu varsa yaparlar yoksa değişim yaparlar kısaca Evet Gönderin.

Evet gayet haklısınız. Farklı bir markada aldığım gün benzer sorunu yaşadım ve uzun uğraşlar sonucunda tam olarak 30 gün süren bir süreç (detayları çok fazla) sonunda değişim sağlandı. Aldığınız tedarikçi bu konuda önünüze set çekebilir, marka ile iletişim sağlayın ve durumu aktarın. Tamir görmesi teknik olarak mümkün olmuyor dediğim gibi panelin değişmesi gerekir fakat yeni bir üründe kabul edilebilir bir şey değil.

Ölü pixel olduğundan eminseniz durumu bildirin. Müşteri memnuniyeti kapsamında değerlendirilebilir.

Tam olarak ölü piksel şekilde değil ekranın iç kısmında görselde göründüğü gibi çizik mevcut ne ola bilir sizce ölü piksel denile bilirmi ona

Yeni konular

Geri
Yukarı