GTX 1060 Red Dead Redemption 2 performansı nasıl olur?

HoundsOfJustice

Hectopat
Internetteki benchmarklar 1-2 yıllık, daha iyi bilgisayara geçerim diye kütüphanede tutuyordum artık oynamaya karar verdim. Gerekirse FSR modu da yükleyebilirim, sistem aşağıda:

• i5 7500.
  • GTX1060 6 GB.
  • 16 GB RAM.
Sisteme en uygun ayarlar ne olur, FPS tahmini kaç olur merak ediyorum.

Internetteki benchmarklar 1-2 yıllık, daha iyi bilgisayara geçerim diye kütüphanede tutuyordum artık oynamaya karar verdim. Gerekirse FSR modu da yükleyebilirim, sistem aşağıda:

• i5 7500.
  • GTX1060 6 GB.
  • 16 GB RAM.

FSR moduna gerek yok oyuna FSR 2.0 desteği geldi orta ayarlarda 60 FPS alabileceğini düşünüyorum.

• i5 7500.
  • GTX1060 6 GB.
  • 16 GB RAM.
1-2 yıllık olmasının pek bir önemi yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSR moduna gerek yok oyuna FSR 2.0 desteği geldi orta ayarlarda 60 FPS alabileceğini düşünüyorum.

Orta ayarlarda 60 FPS sabit alamazsan şu videoyu izle ayarları yap alırsın rahat:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

• i5 7500.
  • GTX1060 6 GB.
  • 16 GB RAM.

Low'da 50-60 arası zorlar gibi.

Neden internetteki benchmarklara guvenmiyorsunuz? Asagi yukari o kadar alirsiniz.
Dediğim gibi eski benchmarklar,yukarıdaki kullanıcının attığı gibi 3 yıllık video mesela.
Orta ayarlarda 60 FPS sabit alamazsan şu videoyu izle ayarları yap alırsın rahat:
Grafik kalitesi videolardan tam anlaşılmıyor,orta ayarlarda oynamaya değer mi sizce?

Neden internetteki benchmarklara guvenmiyorsunuz? Asagi yukari o kadar alirsiniz.

Dediğim gibi eski benchmarklar, yukarıdaki kullanıcının attığı gibi 3 yıllık video mesela.

Grafik kalitesi videolardan tam anlaşılmıyor, orta ayarlarda oynamaya değer mi sizce.

Deger bence, bilgisayari yakin zamanda almayacaksaniz oynayin derim bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı