GTX 1060 Sistem İçin Kasa, PSU ve Sıvı Soğutma Önerisi

nightfreekaakuu

Hectopat
Daha fazla  
  • Intel Core i5 8600K
  • MSI Z370 GAMING PLUS
  • MSI GeForce GTX1060 GAMING X
Arkadaşlar bileşenlerimi böyle belirtiyim sizlere. İstediğim bunlara uygun kasa, güç kaynağı ve sıvı soğutma önerileriniz. Güç kaynağı kasa ile birlikte de olabilir artık ne kadarlık bir güç kaynağı işimizi görecekse, ama ben 700W olsun istiyorum çok fazla mıdır acaba tam bilmiyorum. İşlemci için de sıvı soğutma istiyorum. Tüm ürünler için 700 TL gibi bir ücret var kafamda, yeterli olur mu bilmiyorum ama bu ayarda önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli kasa ve PSU aldığınızda kaliteli bir sıvı soğutma için bütçeniz çok az kalıyor. O.C yapmayacaksanız sıvı soğutma almanızı da önermem. 150, 200 TL'ye iyi bir hava soğutma alınabilir.

Kasa: PHANTEKS P400 BLACK Eclipse P400 (PH-EC416P_BK) Mid-Tower Pencereli Güç Kaynaksız Siyah Kasa - inventus
PSU: FSP HD600 Hydro 600W 80+ BRONZE Güç kaynağı - inventus
Soğutucu: Arctic Freezer 33 PLUS Intel, AM4 İşlemci Soğutucu ACFRE00032A - Nanokatalog
FSP Windale 4 AC401 120mm INTEL/AMD İşlemci soğutucusu - inventus

Corsair Hydro H60+Corsair Carbide 100R 600W öneririm. Sistemin görünüşünü iyileştirmek istersen Deep Cool RGB Led şeritlere bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı