GTX 1060 Sistem Toplama Sık Sorulan Sorular

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Oyun testleri gelecek mi? Ne zaman gelecek?
  • Gelecek. Hazır olduğu zaman.
Anakart 2133 MHz destekliyor.
Armor ile Gaming X arasındaki fark nedir?
Sistem topluyor musunuz?
  • Böyle bir hizmetimiz yok.
Bileşenleri nereden alabilirim?

İ5-6400 yerine İ5-6402P tercihi nasıl olur? Makalede işlemcide var olan ekran kartını hiçbir zaman kullanmayacağız dediniz. Yanlış söylüyorsam lütfen düzeltiniz; halihazırda notebook'larda kullandığımız NVidia optimus teknolojisini masa üstü sistemlerde kullanamaz mıyız? Yani internette gezinmek gibi işlerimizi işlemcinin üzerindeki grafik yongasıyla yapsak ve sadece yüksek performans gerektiğinde ekran kartını kullansak. Böyle bişiy mümkün müdür?

Recep bey ben bu anakartın (b150M mortar) üzerine MSI core frozr L CPU cooler takabilirmiyim. Herhangi bir darlık oluşturur mu? Kasa mid tower? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
v2-82931_large.jpg v2-83207_medium.jpg 97561898.jpg

Sistemi toplamayı düşünüyorum. Ama Windows'u nasıl yükleyeceğim ve tam performans almak için ayarları nasıl yapacağım acaba? Yani bilgisayarı topladım ve çalıştırdım sonraki adımlar neler?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı