GTX 1060 Sistem toplama

Bütçe
4000

CosnieL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikli olarak ilgilenenlere teşekkür ediyorum. Elimde bulunan malzemeler 16 GB RAM, NVIDIA 1060 6 GB ekran kartı ve 600 Watt Power Supply mevcuttur. Parça uyumları nasıl olmuş görselinde iyi olmasını istiyorum. Değerlendirirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• 123.PNG
    123.PNG
    115,5 KB · Görüntüleme: 52
Ryzen 5 3600'de kullanıcılar sıcaklık konusunda biraz şikayetçi. İşlemcinin kendi voltaj değeri 1.4 volt haliyle ısınıyor undervolt yapar iseniz iyi olur stok soğutucu kullanacak iseniz. Oyun için alıyor iseniz bence ryzen 3 3100 alabilirsiniz elinizdeki ekran kartı ile uyumlu olacaktır.

B450 tomhawk Max anakart alabilirsin bence onun yerine daha uygun hem daha iyi diye biliyorum ya da arkadaşın dediği gibi B550 de alabilirsin bir tık daha fazla verip.

Önü açık kasa sesi fazla vermez mi acaba?
O anakart yerine B550 anakart alınabilir sanki.

Farkı nedir acaba bilmediğimden soruyorumda.
Ryzen 5 3600'de kullanıcılar sıcaklık konusunda biraz şikayetçi. İşlemcinin kendi voltaj değeri 1.4 Volt haliyle ısınıyor undervolt yapar iseniz iyi olur stok soğutucu kullanacak iseniz. Oyun için alıyor iseniz bence Ryzen 3 3100 alabilirsiniz elinizdeki ekran kartı ile uyumlu olacaktır.

Tam olarak oyun için alıyorum fiyat olarak da daha uygun ona mı geçsem acaba.

B550 kartın bir ekstrası yok çok fazla PCI 4 olması ekran kartı konusunda bir etki yaratmıyor ama depolama konusunda biraz daha hızlı oluyor.

B550 kartın bir ekstrası yok çok fazla PCI 4 olması ekran kartı konusunda bir etki yaratmıyor ama depolama konusunda biraz daha hızlı oluyor.

Gen4 geçmem bayağı zaman alacağı için tek o fark varsa o kadar tatmin etmez almaya gibi geldi kasa olarak ya da işlemci olarak öneriniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı