GTX 1060 Sistem

alper4455

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yıllardır hayalimdeki oyun sisteminin siparişini verdim. Sistem hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,5 KB · Görüntüleme: 126
Sistem güzel hayırlı olsun. İşlemci seçiminde arkadaşın dediği kadar yanlış değil sonuçta bütçen belli. Ekran kartından da maksimum %20-25 daha az verim alırsın o da belli başlı bir kaç oyunda diğer oyunlarda %5-6 dan fazlaya çıkmayacaktır tabiki tam verimlide kullanabilirsin.

Dostum bu fiyatları hangi sitede buldun? Normal fiyatlardan daha ucuz geldi bana.
KDV dahil değil fiyatlara.

Sistem güzel hayırlı olsun. İşlemci seçiminde arkadaşın dediği kadar yanlış değil sonuçta bütçen belli. Ekran kartından da maksimum %20-25 daha az verim alırsın o da belli başlı bir kaç oyunda diğer oyunlarda %5-6 dan fazlaya çıkmayacaktır tabiki tam verimlide kullanabilirsin.
Sağol kardeşim güzel yorumun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
1060 alacağım diye sistemi bu kadar düşürme 380 al kaliteli sistem al, İ3 ile 1060'dan tam performans alacağını sanmıyorsun sanırım ?

Sistem çalışmayabilir çünkü aldığın kasadaki güç kaynağı çok dandik o sistemi besleyemeyebilir ve montjada kasa sorun çıkartabilir.

1060 alacağım diye sistemi bu kadar düşürme 380 al kaliteli sistem al, İ3 ile 1060'dan tam performans alacağını sanmıyorsun sanırım ?

Sistem çalışmayabilir çünkü aldığın kasadaki güç kaynağı çok dandik o sistemi besleyemeyebilir ve montjada kasa sorun çıkartabilir.
:D Yav kardeşim lütfen boş boş konuşmayın yahu. Aynen aynen sistemim açılmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1060 alacağım diye her şeyden kısmışsın umarım sorun çıkmaz, hayırlı olsun. Kime sorsan benim dediklerimi der biz burada boşu boşuna insanlara yardım etmeye çalışmıyoruz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı