GTX 1060 sistemde CS:GO’da FPS düşük

İşletim sistemi
Windows 10

arda2746

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. 12 GB RAM ve GTX GeForce 1060 var. Ne yaparsam yapayım son gunlerde CS:GO FPS değerlerim çok düşük. Ekran kartı ve RAM iyi ama işlemci i5 ve 4 çekirdekli. Her ayarı yaptım. Oyun içi ve ekran kartı ayarları dahil yapılabılıcek her şeyi yaptım. GTX 1060'a rağmen düşük FPS almam normal mi?
Ve CS:GO'da kaliteyi yükselttikce FPS düşmesi azalıyor.

İşlemcinin numarasını da yazsaydın keşke grafik arttırınca FPS artması olayı darboğazda gerçekleşir. CS:GO'da darboğaz yemen için 2. nesil falan kullanman lazım ya da işlemcinde bir sorun olması gerekir.

İşlemcinin numarasını da yazsaydın keşke grafik arttırınca FPS artması olayı darboğazda gerçekleşir. CS:GO'da darboğaz yemen için 2. nesil falan kullanman lazım ya da işlemcinde bir sorun olması gerekir.
Darboğazda grafik arttırınca (kısaca ekran kartına yük bindirince) FPS artmaz. FPS sabit kalır fakat aynı FPS değerine daha kaliteli görüntü elde edilir.
Merhaba. 12 GB RAM ve GTX GeForce 1060 var. Ne yaparsam yapayım son günlerde CS:GO FPS değerlerim çok düşük. Ekran kartı ve RAM iyi ama işlemci i5 ve 4 çekirdekli. Her ayarı yaptım. Oyun içi ve ekran kartı ayarları dahil yapılabilecek her şeyi yaptım. GTX 1060'a rağmen düşük FPS almam normal mi?
Ve CS:GO'da kaliteyi yükselttikçe FPS düşmesi azalıyor.
FPS düşmesinden mi şikayetçisiniz yoksa düşük FPS'ten mi? O kısmı tam anlayamadım.

Darboğazda grafik arttırınca (kısaca ekran kartına yük bindirince) FPS artmaz. FPS sabit kalır fakat aynı FPS değerine daha kaliteli görüntü elde edilir.

Yıllardır darboğazlar ile uğraşıyorum grafikler düşükken 30 FPS aldığım oyunda grafik arttırdığımda 45 50 FPS'leri gördüm zamanında aldığım SS'lerde var bulabilirsem atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı