Çözüldü GTX 1060 sistemde görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umut.samil

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba değerli dostlarım, dün gece bilgisayarda normal gezinirken bilgisayar birden dondu fareyi hareket ettiremiyordum görüntü donmuştu ve kulaklıktan "pat pat pat pat" diye rahatsız edici bir ses geliyordu. Bilgisayar ne mavi ekrana düştü ne de kapandı. Ben de kendim elle kapattım daha sonra açmaya çalıştığımda görüntü gelmediğini fark ettim. Ekran kartını söktüm, RAM'in slotunu değiştirdim, işlemci sök tak yaptım, VGA ile açmaya çalıştım. Başka monitörde de denedim ama ne yazık ki sonuç alamadım. Problemin nereden kaynaklandığını nasıl anlayabilirim acaba? Şimdiden teşekkürler.

PC bileşenleri.

GTX 1060 3GB.
i5 7500.
H110M-K
8 GB DDR4 2133 MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakarta bağlayın görüntü kablosunu ekran kartında mı sorun anlayalım. Başka biyerden buldum belki olur.

Ekran kartında değil hocam.
İlk olarak sorun ekran kartıyla ilgili değil moderatörler neden başlığı 1060 olarak değiştirdi bilmiyorum lakin bütün parçaları sök tak yaparak garip bir şekilde sorunu çözdüm.
Anakarta bağlayın görüntü kablosunu ekran kartında mı sorun anlayalım. Başka biyerden buldum belki olur.

Ekran kartında değil hocam.
İlk olarak sorun ekran kartıyla ilgili değil moderatörler neden başlığı 1060 olarak değiştirdi bilmiyorum lakin bütün parçaları sök tak yaparak garip bir şekilde sorunu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı