GTX 1060 Sisteme Anakart ve İşlemci Önerimi

HALİL BULUT

Hectopat
Daha fazla  
Ben geçen haftalarda bir indirimden yararlanarak Nvidia GTX 1060 Gaming X 6G 6 GB ekran kartını 1400 TL'ye aldım. Ama bu ekran kartına hangi işlemci takacağımda ve hangi anakartı takacağımda çok ikilemde kaldım. Aklımda işlemci için 480-530 TL civarı ayırmak var hatta aklımdaki işlemci Ryzen 3 1200. Bu ekran kartına darboğaz yapar mı ya da sizin başka önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Ama bütçem bu kadar üstüne para koyamıyorum. Bir diğeri de anakart önerisi. Anakart için bütçem belli değil ama mümkün olduğu kadar düşük tutacağım çünkü öğrenciyim.

Team Delta DDR4 8GB 2400MHz RAM kullanacağım. Ona göre anakart söylerseniz sevinirim.
Yanına da kaç W güç kaynağı koymam gerek söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hocam, peki en son hangi kart konabilir?
GTX 1050 olabilir. 1050 Ti serisi belki darboğaz yapabilir. Buyur GTX 1050 ve 8120 testi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı