GTX 1060 sistemin performansı düşük

Mert Can1

Hectopat
Daha fazla  
i7 7700K.
GTX 1060.
16 GB 3600MHz.
Z270M Mortar.
2TB hard disk.
250GB M.2
750W PSU.

CS:GO girdiğimde 1280×960 orta seviye denk gelecek ayarlarda 150-200 FPS alıyorum ve her çatışma başı saliselik düşü yiyorum. FIFA oynadığım zaman oyun 30-40 FPS gibi oynuyorum, Alt + Z ile HUD ayarlarından FPS göstersin diye sol üste ayarladım ve yok yazıyor. Performans bölümünden ayar yapmak istediğimde performans ayarı mevcut GPU'da desteklenmiyor yazıyor.

Not: CS:GO FPS rehberini atmanıza gerek yok. Fare ayarları vs. dışında hepsini uyguladım. FPS, 5 vs 5 bot maçında 80-120 FPS arasına düştü, oynanış 50 FPS gibiydi.

Not 2: DDU kullanmadım. Eski driverı kurdum, sonrasında 466.11 driverını geri kurdum.

DDU kullanın, temiz sürücü kurulumu yapın. Afterburner ile donanımları izleyin oyun içinde. Mevcutsa CPU chipset sürücülerini kontrol edin, diskinizin sağlık durumunu kontrol edin.

Bellekler desteklediği max. hızda mı çalışıyor?

DDU kullanın, temiz sürücü kurulumu yapın. Afterburner ile donanımları izleyin oyun içinde. Mevcutsa CPU chipset sürücülerini kontrol edin, diskinizin sağlık durumunu kontrol edin.

Bellekler desteklediği.

CPU chipset sürücülerini kontrol durumunu nasıl yapacağım - sağlık durumuna HDD Tune Pro ilr bakacsgım değilmi.

Geri
Yukarı