GTX 1060 Tahmini Fiyatı ve Performansı

Ali Cİhan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum gordunuz, etkinlikte tanitilan yeni kartlar tam bir canavar. GTX 1080 GTX 980 SLI'dan bile daha hizli. Hatta GTX 1070, Titan X'den daha hizli. Peki GTX 1060 kiminle yarışır ve fiyati ne olur? Nvidia bu GPU'lar icin bile ucuz fiyatlar sundu. Hele performansa bakilirsa GTX 1080 $600, GTX 1070 $380 diyorlar. GTX 1060 hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İleri ki zamanlarda benchmarklar tam olarak meydana çıkar. O zaman performansının tam anlamıyla nasıl olduğunu görmüş oluruz. Daha emin konuşuruz. Şu an konuşmak için bence erken. Ama benim tahminime kalırsa Gtx 980'e yakın bir performans vereceği aşikar.

İleri ki zamanlarda benchmarklar tam olarak meydana çıkar. O zaman performansının tam anlamıyla nasıl olduğunu görmüş oluruz. Daha emin konuşuruz. Şu an konuşmak için bence erken. Ama benim tahminime kalırsa Gtx 980'e yakın bir performans vereceği aşikar.
Size katılıyorum hatta Gtx 980 bile geçebilir gibi geliyor bana fiyat konusunda ise tahminimce 250$ gibi fiyatlar karşılaya bilir bizi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı