GTX 1060 Teknik Özellikleri

RX 480 custom modeli overclock ile gtx 1060'ı ezip geçiyor. Yabancı youtuberların incelemelerine bakabilirsiniz. Aralarında 300 liradan daha fazla fark olmasına rağmen (1200 TL çıkacak gözüyle bakıyorum) daha performanslı. Türkiye' ye çıkar çıkmaz custom rx 480 sistem toplayacam. Kart baya güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Enestrcn1 Nerden izledin bilmiyorum ama az önce Msi gtx 1060 ile sapphire rx 480 nitro karsılastırması izledim ve gtx 1060 hitman ve ashes of the singularity hariç diğer tüm oyunlarda cok üsütnde rx 480'nin. Aralarında performans farkı olmasa fiyat aralığı bu kadar olmazdı tahminimce.

@The Appropriate Sponsor olmadığından incelenmez %95 ihtimalle.
Yapma ya. Keşke inceleseler. Çok övgü gören bir firma.

@Enestrcn1 Nerden izledin bilmiyorum ama az önce Msi gtx 1060 ile sapphire rx 480 nitro karsılastırması izledim ve gtx 1060 hitman ve ashes of the singularity hariç diğer tüm oyunlarda cok üsütnde rx 480'nin.Aralarında performans farkı olmasa fiyat aralığı bu kadar olmazdı tahminimce.
Hitman ve Ashes Of The Singularity'de Rx 480'in önde olmasının sebebi de Amd destekli olmasından kaynaklanıyor. :)

RX 480 custom modeli overclock ile gtx 1060'ı ezip geçiyor. Yabancı youtuberların incelemelerine bakabilirsiniz. Aralarında 300 liradan daha fazla fark olmasına rağmen (1200 TL çıkacak gözüyle bakıyorum) daha performanslı. Türkiye' ye çıkar çıkmaz custom rx 480 sistem toplayacam. Kart baya güzel.

Her konuda bunu yazıp duruyorsun. Troll müsün nesin anlamadım. Ezip geçtiği falan yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı