GTX 1060 Ti Yükte 65 Derece Oluyor

makarnasosu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX 1050 Ti PC boştayken ısı 40-45 derece GTA 5 oynarken 60-65'e çıkıyor bu normal mi? Ve ekran kartı kaç derecede yanar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanar dedikleri olay nedir ben anlayamadım yahu ? Yanar nasıl yani yanar alev topunamı dönüyor ekran kartları size bir video göndereyim de az bilgilenin neyin nolduğu konusunda sırf şuraya yorum atmaktan başka bir işe yaramıyorsunuz ve konuyu açan kişiyede yalnış bilgilendirme yapıyorsunuz. Linke tıkla. Videoyu izleyin, buradaki abimiz chipset ısıtarak 400 dereceye çıkartıyor ne hikmetse yanmıyor yahu tüh nasıl yanmadı? Biraz bilinçlli olarak yorum atın @makarnasosu kardeşim gönlün rahat etsin, 65 derecede ekran kartına hiç birşey olmaz, 90 100 dereceye geldiği zaman ise hafif kasılmalar donmalar takılmalar yaşarsın hepsi o kadar ama biz insanlarda şöyle bir psikolojik durum var ekran kartım işlemcim, 90 dereceye çıkıyor tüh nolacak şimdi Aman Allahım napacağım olduğu için biraz karamsar düşünebilirsin, ama gönlün ferah olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı