GTX 1060 ve GTX 1070 notebook'lar ekran kartı değişir mi?

BilgeKağan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Henüz karar vermiş değilim ama belki bir laptop alabilirim. Buradaki fiyatlar çok pahalı olduğu için Amerika'dan almayı düşünüyorum. GTX 1060 ve GTX 1070 ekran kartlı laptoplar var. Acaba bu laptopların ekran kartlarını yeni ekran kartları çıkınca değişim sağlayabilir miyim?
(İşlemciler 6700)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,

Henüz karar vermiş değilim ama belki bir laptop alabilirim. Buradaki fiyatlar çok pahalı olduğu için Amerika'dan almayı düşünüyorum. GTX 1060 ve GTX 1070 ekran kartlı laptoplar var. Acaba bu laptopların ekran kartlarını yeni ekran kartları çıkınca değişim sağlayabilir miyim?
(İşlemciler 6700)
Ayrı olarak satılırsa yüksek ihtimalle değişim yapılabilir. Ama ayrı olarak yani notebook'a takılabilen halini satacaklarını sanmıyorum o GPU'ların.

Laptopa bağlı birşey bu. Eğer MXM slotuna sahipse değiştirilebilir. Yoksa değiştirilemez gibi bir şey çünkü MXM slotu kullanmayan laptoplarda ekran kartı daha az maliyetli olsun diye anakarta lehimlenir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı