GTX 1060 ve i5-8400 Sistem

Daha iyisi sana nasip olur inşAllah.
99 ve 98 ortalamalar yeterli değildir arkadaşlar. Liseye geçince devam ettirebilirseniz eğer o zaman yeterlidir.
Ettiriyorum bile.
Gençler bana dua edin de kazanayım şu üniversiteyi. Adam gibi bi' PC almak hep hayalimdi ya
Şu an:
6000'lik PC toplayınca:

Ne kadar cahil bir öğrenciymişim...
Astigmat13 seni kamçılıyor bence daha da çalış diye. Ben lisedeyim 99 altı görmüyor gram çalışmadığım halde. 2. Dönem calisacagim. 100 olur herhalde

Eyvallah dostum. Nasipse üniversiteye geçsekte kurtulsak. Ama işin kötü tarafı bütün masrafların kendine ait. Bilgisayara yatırım yapma şansın olur mu diye kendime sorsam cevap zor olur

Eyvallah dostum. Nasipse üniversiteye geçsekte kurtulsak. Ama işin kötü tarafı bütün masrafların kendine ait. Bilgisayara yatırım yapma şansın olur mu diye kendime sorsam cevap zor olur
Yoo. Bende 3000 TL var. 3000 de ailem koyacak Ama su universiteyi de kazanmak zor. 99 ortalamam var her sey iyi ama korkuyorum nedense...

Yoo. Bende 3000 TL var. 3000 de ailem koyacak Ama su universiteyi de kazanmak zor. 99 ortalamam var her sey iyi ama korkuyorum nedense...

İnanır mısın anlattığın hikayelerin hepsi benimle aynı 3000₺ kenarda var. Devletten bursta alıyorum ortalama 99 ama nedense bende korkuyorum

İnanır mısın anlattığın hikayelerin hepsi benimle aynı 3000₺ kenarda var. Devletten bursta alıyorum ortalama 99 ama nedense bende korkuyorum
Kardeş gibi bir şeyiz herhalde . Skypenizi verebilir misiniz ? Eklerim.

Ryzen 2 gelince bakacağız artık. Gerçi daha 1.5 yilim var.

Kardeş gibi bir şeyiz herhalde . Skypenizi verebilir misiniz ? Eklerim.

Ryzen 2 gelince bakacağız artık. Gerçi daha 1.5 yilim var.

Skype kullanmıyorum maalesef Ryzen 2 Nisan ayında tanıtılacak ve Mayıs ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Ülkemize gelmesi Haziran’ı bulur tahminimce.

Skype kullanmıyorum maalesef Ryzen 2 Nisan ayında tanıtılacak ve Mayıs ayında piyasaya sürüleceği söyleniyor. Ülkemize gelmesi Haziran’ı bulur tahminimce.
Hay boyle isin Neyse 1.5 yil var takmiyorum. Yani bu forumu birakirsaniz falan sizi bulamam bi' daha diye.

Hay boyle isin Neyse 1.5 yil var takmiyorum. Yani bu forumu birakirsaniz falan sizi bulamam bi' daha diye.

Steam verebilirim isterseniz tabii sizde kullanıyorsanız. Bu forumu bırakmayı şu anlık düşünmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…