GTX 1060 ve i5-8400 Sistem

DeadFrozen

Kilopat
Yer
İstanbul/Çekmeköy
Arkadaşlar, oyun oynamak için yeni sistem toplayacağım ama bana çok abartmışsın ne gerek var bu parçalara "Sen bu sistemle hackerlık mı yapacan?" gibi şeyler diyorlar. Ben anlamadım bu sistemin neresi çok abartılmış? Bir türlü derdimi anlatamadım aşağıya toplayacağım sistemi yazdım, çok mu abartılmış...

• GTX 1060 6GB
  • İ5 8400
  • 16GB 2400MHz RAM
  • P300
  • MSI Z370-A PRO
  • CM MasterBox Lite 4 500W
Lütfen birşeyler anlatın bana inanmıyorlar, yoksa inandıramam bir türlü kimseye. @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem abartı değil, günümüz şartlarına uygun 2 seneden fazla götürebilir seni. Ortalama fiyat nedir?

Abartılacak birşey yok. Güncel 1080p Ultra detaylarda akıcı bir oyun deneyimi ve günlük işlerinizi rahatlıkla görebileceğiniz bir sistem.

Gayet iyi bir sistem neden abartılı olsun ki hatta 1070 almalısın madem böyle bir sistemin var verdiğin paranın hakkını vermeli FPS tavan yapmalı dostum [emoji4]

Burada ailenin anladığı sistem özelliklerinden çok, ürünün pahalı olması durumu yüksek ihtimalle. ''Piyasada 2000TL'ye bilgisayar varken, bu çocuk neden 5000TL'lik şeyler istiyor.'' gibi bir durumdur. İmzadaki dizüstüne bakınca zamanında 1500TL verilmiş, şimdi 3 katına çıkmayı aileye anlatmak zor. :) Durumunuz müsaitse, bu sistemi alarak aileni zor duruma sokmayacaksan, sistemin uzun süre kullanılabilir olduğu üzerinden ikna etmeye çalış. Bunun dışında ''doların hali ortada, şimdi alacağım 2500TL'lik şey benim eski bilgisayarımla neredeyse aynı'' gibi biraz daha yükseğini hedefleyen argümanlarla git. :)

Burada ailenin anladığı sistem özelliklerinden çok, ürünün pahalı olması durumu yüksek ihtimalle. ''Piyasada 2000TL'ye bilgisayar varken, bu çocuk neden 5000TL'lik şeyler istiyor.'' gibi bir durumdur. İmzadaki dizüstüne bakınca zamanında 1500TL verilmiş, şimdi 3 katına çıkmayı aileye anlatmak zor. :)
Zamanında 1500 diyorsun peki ailen bu kadar şeyi biliyor ya her geçen gün alınan bir eşyanın veya bir aletin zamanla modelinin eskiyecegini de biliyorlar mi ? Almışken en doğrusunu en iyisini almalısın yada hiç almamalisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı