GTX 1060 ve i7 7700 sistem PUBG FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PUBG oynadığım zaman düşman gördüğüm zaman veya haritanın başka yerine gidince render atamıyor ve savaş esnasında 2 saniye drop yiyorum ve ses de kesiliyor ve bazen loot yaptığım zamanda ses kesiliyor FPS'de durduk yere düşüyor.

Sistemim:
  • GTX 1060 OC 6 GB
  • Kingston HyperX Black 8 GB 2400MHz DDR4
  • Samsung 860 Evo 250GB 560 MB-520 MB
  • Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache SATA 3
  • MSI Z270 GAMING PRO Carbon
  • i7 7700
  • Aerocool 600W

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda PUBG'de genel bir sorun var. Bazı yerlerde FPS 20'lere kadar düşüyor, anlık 1-2 saniyelik droplar oluyor. Büyük yayıncılar vs. de yaşıyor bu durumu. Eğer diğer oyunlarda sorun yaşamıyorsanız, sorununuz dediğim gibi.

@Mehmet Serdar Tekçe RAM yetersiz. Oyun SSD içerisinde mi yoksa HDD mi?
SSD İçinde
Şu anda PUBG'de genel bir sorun var. Bazı yerlerde FPS 20'lere kadar düşüyor, anlık 1-2 saniyelik droplar oluyor. Büyük yayıncılar vs. de yaşıyor bu durumu. Eğer diğer oyunlarda sorun yaşamıyorsanız, sorununuz dediğim gibi.
Yok sadece pubg'de bu sorun oluyor diğer oyunlarda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Arkadaşlar doğru demiş 16 GB RAM lazım ve PUBG zaten optimizasyon sorunlu bir oyun.
Optimizasyon sorunu düzeltile yıl oldu.
Şu oyuna hala optimizasyon sorunlu demeyin oyun bunu düzeltile yıl oldu.
8GB RAM dedikleri gibi yetersiz, PUBG için 12 RAM lazım ama almışken 2*8 yapıp dual channel ile fazladan FPS almak daha mantıklı.

PUBG nin sorunları bitmez. O yüzden sadece bu oyunda olan şeyleri kafanıza çok takmayın. Oyunu çok seviyor ve oynamak istiyorsanız yapacak bir şey yok ancak Apex oynayın optimizasyon neymiş görmüş olursunuz en azından. Belki hiç PUBG ye girme ihtiyacı bile duymazsınız Apex den sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı