Çözüldü GTX 1060 Yeni ekran kartı sonrası mavi ekran hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BOREALİS

Hectopat
Yer
XEN
Daha fazla  
Beyler bundan 1 ay önce eski sistemime MSI GTX 1060 6G ekran kartı aldım. Eski sistemimde mavi ekran hatası alıyordum ama bu kadar sık değil, ekran kartını anakarta taktım driver yükledim buraya kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bir süre sonra bilgisayarımda takılmalar olmaya basladı.
Oyunlarda hiçbir sıkıntı yok FPS'de düşme takılma yok ama oyun menülerinde takılmalar oluyor. Rainbow Six Siege oynarken operatör kısmında çok fazla takılmalar oluyor.
Ben de sebebinin PSU oldugunu düşündüm, eski sistem oldugu için 400 W'dı. Ben de değiştirip High Level 700W aldım ama sorunu çözemedim. Aldığım mavi ekran hatalarını aşağıya yazıyorum. Günlerdir ugrasıyorum son çare sizden yardım istiyorum, lütfen boş çevirmeyin.

Mavi ekran hataları:
1-BAD POOL HEADER
2-MEMORY MANAGEMENT
3-DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL
4-FAULTY HARDWARE CORRUPTED PAGE
6-CRİTİCAL PROCESS DIED

Yeni ekran kartını bu sisteme aldım:
  • Anakart:ASUS CG8250
  • İşlemci: Intel i7 2600
  • PSU:700W
  • RAM:8 GB

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı