GTX 1060 Yırtılma Sorunu

Bluj

Decapat
  • Samsung 75 Hz 1 ms monitor
  • Ryzen5 2600
  • MSI GTX 1060 6GB
Oynadigim eski oyunda dalgalanma oluyor yırtılma da deniliyor, bunu ne yaptiysam çözemedim. Youtube'de video izlerken de cok az oluyor, bunun cozumu nedir? Kablolarda falan sorun mu var acaba, yardim edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
V-Sync'yi (Vertical Synchronization ) ayarlardan açın. İyi ekran kartlarında görüntüyü netleştirir. Ben her oyunda açarım, açmazsam bazen yırtılmalar oluyor.

V-Sync'yi (Vertical Synchronization ) ayarlardan açın. İyi ekran kartlarında görüntüyü netleştirir. Ben her oyunda açarım, açmazsam bazen yırtılmalar oluyor.
Bu ayari acinca oyun cok kasıyor oynanmiyor neredeyse Oynadigim yeni oyunlarda sorun yok ama eski oyunlarda oluyor format sonrası youtubede vidyo izlerkende oluyo

Bu ayari acinca oyun cok kasıyor oynanmiyor neredeyse Oynadigim yeni oyunlarda sorun yok ama eski oyunlarda oluyor format sonrası youtubede vidyo izlerkende oluyo
RAM'iniz kaç gb? HDD mi SSD'de mi oyun yüklü, hangi ayarlarda oynuyorsunuz? FPS Kaç alıyorsunuz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı