GTX 1060'tan GTX 1070 Ti'a terfi mantıklı mı?

Kemal Efe Dalay

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazıldığı gibi bende GTX 1060 var. Bunu 1700 TL'den satıp 2. el bir 1070Ti almayı düşünüyorum, sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci elden vazgeçerseniz 2060 çıkacak çok yakın bir zamanda. 2K'da 1080'e yakın bir performans veriyor. 1080p'de de 1070Ti ile çok yakın durumda. Bu arada RX 580'ler 1600 civarında iken o fiyata 1060'ı satmanız zor.

Hadi senin sattığın GTX 1060 temiz kullanılmış bir ekran kartı (1700 TL genede etmezde). Alacağın ekran kartını tanıdık bilindik birinden mi alacan ? Temiz olduğu kanısına nerden ulaşacan ? 2. el sonuçta. 1 yıldır mining yapılan ömrü dolmak üzere olan bir kart olmasın.

Hadi senin sattığın GTX 1060 temiz kullanılmış bir ekran kartı (1700 TL genede etmezde). Alacağın ekran kartını tanıdık bilindik birinden mi alacan ? Temiz olduğu kanısına nerden ulaşacan ? 2. el sonuçta. 1 yıldır mining yapılan ömrü dolmak üzere olan bir kart olmasın.
Kartı oyun oynayan birinden almayı düşünüyorum zaten.
Bu kartı almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı