GTX 1070 BF 1 Beta Düşük FPS Sorunu

Fatih Kerem

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Zotac GTX 1070 AMP Extreme ekran kartım var, Battlefield 1 Beta oynuyorum. Başka kişilerin yayınladıkları videolarda 1070 ile ultra ayarlarda bulunduğum yerde 90 FPS alırken, ben ve arkadaşım ultra ayarlarda aynı yerde 40-50 arası FPS alıyoruz. Bunun sebebi nedir acaba? Allah'ını seven yardım etsin, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci olarak ne kullanıyorsun. Eğer High veya Medium çözünürlükte de aynı fps'yi alıyorsan darboğaz oluyordur.

Son düzenleme:
darboğaz olan herhangi bişey yok baktım hocam ona amd 8350 işlemci var işlemcinin oyunca %65ini kullanıyor, 16 gb 1600lük ram var ram 6 gb kullanıyor ama 120 fps alıyorken millet ben 70 fps alıyorum kalabalık alanlarda da dediğim gibi 90 fps alırlarken ben 40-50 fps alıyorum...

janissary, işlemcim yeterli arkadaşta da aynı sıkıntı var onda da i7 işlemci var. mysterion seyrettiğim videolarda ki kişilerin benden yüksek fps aldığı ayarlar nasılsa bende de öyle. ama daha az alıyorum sebebini bilmediğim halde...

darboğaz olan herhangi bişey yok baktım hocam ona amd 8350 işlemci var işlemcinin oyunca %65ini kullanıyor, 16 gb 1600lük ram var ram 6 gb kullanıyor ama 120 fps alıyorken millet ben 70 fps alıyorum kalabalık alanlarda da dediğim gibi 90 fps alırlarken ben 40-50 fps alıyorum...

GPU % kaçını kullanıyor, önemli olan o.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı