GTX 1070 Ti ile madencilik değerleri

Hero0909

Decapat
Daha fazla  
Afterburner programında bu değerlerde mining yapılır mı?

JPgKRU0l.jpg

Monitör kapalıyken 29.5 MH/s, monitör açıkken 30.1 MH/s gönderimi var.

Daha fazla olması lazım ama yapılır. 1070 Ti RTX 2060'dan güç olarak daha güçlü olarak biliyorum RTX 2060 ile 32 alıyordum mining konusunda güçsüz olabilir.

Fazla yüklenmek istemiyorum diğer pcde anakartda sorunlar çıktı bu yüzden bios resetlememe rağmen anlam veremediğim sorunlar çıktı lolminer ile kazıyorum claymorede kazarken arada ekran kartını görmüyor yeniden başlıyor program

Fazla yüklenmek istemiyorum diğer PC'de anakartda sorunlar çıktı bu yüzden BIOS resetlememe rağmen anlam veremediğim sorunlar çıktı lolminer ile kazıyorum claymorede kazarken arada ekran kartını görmüyor yeniden başlıyor program.

Hocam değerler fena değil gibi internetten bakı 1070 Ti mining settings diye size en uygun olanını bulun. Eğer daha az Watt tüketiyorsa ama 1mh daha hızlı kazıyorsa Watt'ı seçin.

Claymorede 1 mh daha fazla kazıyor ama kazarken 1 2 dk sonra gpu not responding hatası verip 15 sn sonra yeniden başlıyor

Aylık 600-700 civarı bir para kazanabilirsin. Sistemine bağlı olarak en az 100TL elektrik harcar. 1070 Ti fazla güç çeken bir kart sisteme bağlı olarak fazla yakabilir. Takribi en az 500tl kar kalır yanında.

Aylık 600-700 civarı bir para kazanabilirsin. Sistemine bağlı olarak en az 100TL elektrik harcar. 1070 Ti fazla güç çeken bir kart sisteme bağlı olarak fazla yakabilir. Takribi en az 500tl kar kalır yanında.
140 w yakıyor ekran kartı underwolt yapmama rağmen program olarak neyi önerirsiniz hocam

140 w yakıyor ekran kartı underwolt yapmama rağmen program olarak neyi önerirsiniz hocam
underwolt hiç yapmadım yapmayı da bilmiyorum açıkçası. Simple Mining üzerinde çalıştırıyordum sistemi ben. Takibi ve sistem stabilitesini iyi ayarlıyordu. Ayrıca O.C. gibi işlemleri rahatça yapıyordum. Ama ilk ay bedava sonraki aylardan, ayda 2 dolar alıyor. Ben yazandığım coinden ödüyordum.

Geri
Yukarı