GTX 1070 Fiyat Düşünceleriniz

RisingSun123

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğimiz üzere 10 Haziranda GTX 1070 Piyasaya sürülecek. Fiyat konusunda nasıl bir fiyat konulacağını pek belirleyemediğim den bu konuyu açma gereği duydum. Founders Edition 449 Dolar olacakmış. Farklı firmaların (EVGA, ASUS, MSI..) kendi adına ürettiği tasarımlar ise 379 dolar. Ben yine farklı firmaların kendi adına ürettiği tasarımların Türkiye fiyatıyla GTX970 ile neredeyse aynı fiyata geleceğini düşünüyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

Gtx 970 ile aynı fiyatta olacağını düşünmüyorum. Zor bir ihtimal gibi gözüküyor. Min. fiyatı 1700 olur bana göre o da düşük bir ihtimal. 1800-2000 lira civarı olur Türkiye fiyatı benim düşünceme göre. :(

Founder Edition 1850 Olabilir. ASUS, EVGA, MSI gibi markaların ürettiği kartların fiyatı şu anki GTX970'den biraz daha fazla olacağını düşünüyorum.

İnventus'a mesaj attım diğer markaların modelleri hangi tarihte satışta olur diye, Haziran sonunu beklememi tavsiye ettiler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı