GTX 1070 fiyat hesaplama

Hala gülüyorum şu yoruma.

Performansın önemi yok. Önemli olan içindeki proteinler, mineraller ve karbonhidrattır.. İşte bu yüzden gtx 1070
Çünkü bin yetmiş, dokuz yüz sekseni döver.

Sırf yorum yapmış olmak için yorum yapmanız, işte asıl gülünç olan bu. Benim orada dediğimi "GTX1070'i direk alın. Önemli olan adıdır. GT730 performansı olsa bile alın." anlıyorsanız yapabileceğim bir şey yok. Ben orada "Performans videolarının gelmesini beklemeden de bazı sonuçlar çıkarabiliriz." anlamında dedim. Ben atasözü söylerim, sen atasözü yerine atasözü anlamında bir sayfa yazı yazarsın. Fark bu ;).

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben atasözü söylerim, sen atasözü yerine atasözü anlamında bir sayfa yazı yazarsın

Hangi ata sözünü söyledin onuda belirtseydin keşke.
Buram buram cehalet kokuyor.
Çıkıcak kartın ismi gtx 959493249394 olsa dahi. Önce performansına bakarsın alırken.
Performansına bakmanıza gerek yok dediğin anda donanım bitmiştir zaten. Süslü plastik maddelerdir onlar senin için.

Sırf yorum yapmak için yorum yapmıyorum, böyle büyük bilgi zehirlenmesi yaşanırken, söylemeden edemiyorum sadece.

Hangi ata sözünü söyledin onuda belirtseydin keşke.
Buram buram cehalet kokuyor.
Çıkıcak kartın ismi gtx 959493249394 olsa dahi. Önce performansına bakarsın alırken.
Performansına bakmanıza gerek yok dediğin anda donanım bitmiştir zaten. Süslü plastik maddelerdir onlar senin için.
Burdan Türkçe öğretmenlerinizin elini öptüğümü söyleyin lütfen. En başarısız öğrencileri sizmişsiniz demek ki. Dediğim yazıdan 5 kelime bir şey bile anlamadıysanız yapabileceğim bir şey yok. Alıntıladığınız cümleme "Atasözü mü söyledin?" diyorsanız yapabileceğim bir şey yok. Şimdi diğer konulara da girecem de yine anlamayacaksınız.O yüzden gidip biraz Edebiyat dersine çalışın. İyi geceler.

Sanırım henüz lise bir veya ikisin. Gene cehaletine veriyorum bu söylediğini. 1-2 seneye kalmadan, anlatım bozukluğu nedir onu öğrenirsin. Sözcüğün yanlış anlamda kullanılmasını, burda sana öğretmek isterdim ancak yaşın bunun için küçük olduğu kanaatindeyim. Kıssadan hisse demeye çalışırken. Ben ata sözü söylerim gibi saçma bir benzetme yapıyorsan eğer. Senin bu zerzerişlerine kafa yorucak değilim. Sen önce görmediğin konuları işle. Sonra gelir gene edebiyat öğretmenimin elini öpersin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı