GTX 1070 fiyatı

Normali 1984 lira şuan 900 liraya Rx480 çıksa 1800 liraya 1080 performansı alırım

O iş o kadar basit değil. İkinci kartı taktığın anda 2X performans almıyorsun. Anakartını vs. ni ona göre seçmelisin doğrudan 2X performans almak için. Dolayısıyla kurucağın sistem muhtemelen X99 anakartlı olacak. E ona göre işlemci vs derken fiyat katlanacak. Yoksa millet enayi değil.

RX 480'dende umduğumuz fiyatı bulamayacağız bence ama hayırlısı, sistem toplayacak ve sınırlı bütçesi olan arkadaşlar beklememeli artık diye düşünüyorum o fiyatlar uzun süre düşmeyecektir TR de. Fiyat konusunda hep hüsran.

RX 480'dende umduğumuz fiyatı bulamayacağız bence ama hayırlısı, sistem toplayacak ve sınırlı bütçesi olan arkadaşlar beklememeli artık diye düşünüyorum o fiyatlar uzun süre düşmeyecektir TR de. Fiyat konusunda hep hüsran.
biz fiyatı beklemiyoz kart stoğa gelse alıcaz :D şahsen ben sea hawkı bekliyorum

Ben 2X performans alıcam demedim zaten daha iyi performans alıcam dedim , zaten RX 480 alırsam crossfire göre sistem topluyacağım

Titan X'ten daha yüksek performans gösteren bir kartla 980 performansı gösteren bir kartı kapıştırdığınızın farkındasınızdır umarım. 980Ti dahi anca iyice OC lanınca Titan'a yetişebiliyordu. Farkında değilseniz bilginiz olsun o performansa erişmek için Crossfire'dan düzgün verim alabilmeniz şart. Bu arada ekstra olarak şunuda belirtmekte fayda var; 200 dolarlık kart size 800 lira olarak gelmeyecek. Tahminimce en az 1000 TL gibi bir fiyatı olacaktır vergilerle. Yuvarlak hesaplar yapmayı bırakıp kesin haberler beklemek en mantıklısı, çıkmadan önce insanlar 1070 e 1400-1500 TL olacak, 1080 ede 2300-2400 TL olacak diyordu. Sonucu görüyorsunuz. En iyisi bekleyip görmek ona göre hareket etmek. İyi forumlar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı