GTX 1070 Gaming laptop tavsiyesi

Eğer alabilme durumun varsa Almanyadan bu makineyi al hem yanında loot box da var.
MSI GE73VR 7RF Raider Gaming Notebook - Loot Box Bundle, 17,3" Full HD 120Hz, Core i7-7700HQ, GTX 1070, 16GB RAM, 1TB HDD, DOS

9000tl bile etmiyor yane.
Zephyrus tasarım olarak çok güzel ama fazla ısınıyor.

Ben bu cihazı kullanıyorum. Cihazda kronik bir cızırtı sesi var. Servis neredeyse bilgisayarın tüm parçalarını yeniledi ve sorunu çözemediler. Sonuç olarak iade/değişim kararı çıktı..

Ben bu cihazı kullanıyorum. Cihazda kronik bir cızırtı sesi var. Servis neredeyse bilgisayarın tüm parçalarını yeniledi ve sorunu çözemediler. Sonuç olarak iade/değişim kararı çıktı..
Peki tek sikinti cizirti sesi mi herhangi donanimsal veya isi problemo var mi cihazda ben almayo dusunuyorum o fiyata tek sikinti cizirti sesiyse duymam bile ben onu

Peki tek sikinti cizirti sesi mi herhangi donanimsal veya isi problemo var mi cihazda ben almayo dusunuyorum o fiyata tek sikinti cizirti sesiyse duymam bile ben onu

Yani servisteki arkadaş bu cızırtı sebebinin bir problem yaratmıcağını söyledi ama ben böyle bir cihaz kullanmak istemezdim dedi. Senin için önemli değilse o kadar para veripte sorunlu cihaz almak sana kalmış.

Yani servisteki arkadaş bu cızırtı sebebinin bir problem yaratmıcağını söyledi ama ben böyle bir cihaz kullanmak istemezdim dedi. Senin için önemli değilse o kadar para veripte sorunlu cihaz almak sana kalmış.
O fiyata alinca pek sorun yaratcak bir durum degil benim icin oyle fan seslerine vs takintim yok en iyi fiyata en iyi performans onemli sadece benim icin ondan dedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı