GTX 1070 ve Üstü Laptop Tavsiyesi

bugrab

Kilopat
Merhaba. Aşağıdaki özelliklere ait laptop almak istiyorum, gelin görün ki hepsinin toplandığı tek bir laptop bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• İşlemci i7 7.nesil ve üstü
  • RAM 32 ve üstü
  • Ekran kartı 1070 ve üstü
  • Monitör 17", IPS, G-Sync, 120Hz, HD ve üstü
  • HDD 1TB ve üstü
  • SSD 512 ve üstü
  • Soğutma sistemi çok güçlü olması lazım
  • Boyut önemli değil, kaba olabilir
  • Diğer ıvır zıvırlar

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle bu özelliklere sahip bir PC mevcut. Ancak soğutma sisteminden emin değilim. O PC ise şu;
Onun dışında G-SYNC özelliği olmayan panel olarak 120 Hz olan söylediğiniz özelliklere sahip, soğutmasından emin olduğum MSI modeli var 2 adet. Bunların bir tanesi biraz daha büyük. Diğeri biraz daha ince bir model.
Daha düşük fiyatlarda G-SYNC olmayan bir model;
GTX 1080 ve daha üst bir işlemciye i7 7820HK sahip bir laptop ayrıca bildiğim kadarıyla G-SYNC ve 120 Hz panel bulunuyor;

İnceleyin, yorumlarınızı bekliyorum. Ona göre önerileri değişelim/eleyelim.

Merhaba,

ilk önerdiğiniz asus g752vs modelini inceledim. zaten daha önceden de bu modeli görmüştüm. yalnız sormak istediğim bir iki konu var.

*IPS ekran özelliğini göremedim, "parlamayan ekran" demiş bu IPS mi demek oluyor?
*Görüntü de strix modeli var, arkadan fan yok. ama aşağıdaki fotoğrafta asıl fotoğraf var sanırım. hangisi doğrusu tam anlamadım.

G-Sync bence olmazsa olmaz diye düşünüyorum, siz ne dersiniz?

@Silinen üye;
MSI GE73VR 7RF modelinin güçlü soğutma yapabileceğine inanmıyorum.
7RE modeline daha önce bakmıştım G-Sync yok, bu benim için çok önemli.

Mesaj otomatik birleştirildi:

@NookumPie; alienware aw17 modelinde bahsettiğim tüm özellikler var mı? sitede göremedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı