GTX 1070 notebook tavsiyesi

Masaüstü geçtiğimiz yıllarda kurmuştum. Ama bulunduğum yere o masaüstünü getiremiyorum. Aynı zamanda o masaüstünü kurduğum yerdeki internet hızı da çok düşük. Şuan bulunduğum yerde internet iyi. Sürekli seyehat edip şehir değiştiriyorum. Bana bir gaming notebook almaktan başka bir çare kalmıyor.
Asusun işlemcisi ile çok büyük bir fark yok mu monster arasında sizce bu ısınma problemi için sorun olmaz mı diyorsunuz ?

RTX modeli ne zaman piyasaya cıkar bir bilgimiz var mı ?

siz monster a 200 liralık soğutucu takarsak sıkıntı olmaz diyorsunuz değil mi ?

Sık seyahat ediyorsanız kesinlikle aşağıdaki ultra ince bilgisayarı öneririm, ben aşağıdaki serinin 20 serisini bekliyorum şahsen.

MSI GS65 Stealth Thin 8RF-419XTR Intel Core i7 8750H 16GB Fiyatı

Paylaşmış olduğun ürünler içinde Monster daha tercih edilebilir gibi duruyor olsa bile amaç oyun oynamaksa eğer 8700K olmasa da olur. İş istasyonu olarak kullanacaksan fazladan ağırlığı göze alabilirsin. Ürün 4 KG, şarj ünitesi ve çanta ile 5 KG olacak, taşıması zahmetli. :) 17-18 bin TL bütçelere çıkabiliyorsan eğer benim önerim: MSI GS65 Stealth Thin 8RF-419XTR Intel Core i7 8750H 16GB Fiyatı
Alabileceğim maksimum miktara baktıgım için öyle düşünüyorum ama hiç ağır bi pc taşımadım.
Sık seyahat ediyorsanız kesinlikle aşağıdaki ultra ince bilgisayarı öneririm, ben aşağıdaki serinin 20 serisini bekliyorum şahsen.

MSI GS65 Stealth Thin 8RF-419XTR Intel Core i7 8750H 16GB Fiyatı
Bu da 2 bin lira fazla :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı