GTX 1070 İçin 1000-1500 TL Monitör Önerisi

Mercy_OW

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle arkadaşlar ROG 1070 kullanmaktayım.

Bütçem en fazla 1500 ki o kadarı bile çok zor sağladım.

Çözünürlük önemsiyorum bir de sağlığa zararlı olmayan modellerden olsun.Genellikle FPS oynuyorum. Video vs. çok izlerim. Kalite güzel olsun. Önerilerinizi bekliyorum.
Kafamdaki model LG 29UM68-P o da Ultra Wide, sevdiğim için ve çözünürlüğü iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğin monitör 60hz ve genellikle FPS oyunları oynadığından 144hz ve üstü bir monitör alman daha mantıklı olucaktır. Özellikle 5ms değeri her ne kadar önemli olmasada FPS oyunlarında profosyonel oyuncular için önemlidir. Eğer profosyonel isen 1 ms monitör almanda fayda var. G-Sync zaten alman mümkün değil. Fiyatları aşırı pahalı. Ama bütçen 2000 TL olsaydı güzel bir TN panel monitör önerebilirdim. Ancak 1500 TL sana önerebileceğim monitör şudur:

ASUS VG248QE 24'' 144Hz 1ms Full HD 3D Oyuncu Monitörü Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

TN panel olduğunu bende biliyorum. Ama 144hz IPS panel monitör söylediğin fiyatlar arasında maalesef yok. İki özellikten birini kısman gerekecek. IPS yerine TN alman lazım, yada 144hz yerine 60hz alman lazım. Açıkçası ben olsam 144hz olan monitörü seçerdim. Sebebi ise FPS oyunlarında gerçekten hz çok önemli bir unsur. Aynı şekilde ms değeride öyle. Çünkü TN panel ilede film izleyebilirsin. Tek farkı renk kalitesi az bişey kötü olur. Birde sağdan soldan izleyemezsin. Benim sana tavsiyem eğer monitörün halihazırda varsa. Birazcık para biriktir ve 2k 144hz IPS monitör al. Çünkü 1500 TL'ye 144hz IPS panel bulamazsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı