GTX 1070 için 144Hz monitör tavsiyesi

Çıkıntıdan kastın siyah şerit gibi bir şey mi?

Tamam şimdi gördüm. Çerçeve kaymış az.
Çerçeve kayık sandım ancak yan tarafından bakınca o koruma malzemesinin çıkıntılı olduğunu gördüm ondan dolayı siyah şerit gibi gözüksede ortada baya büyük var.
Fotoğrafı göstereyim yandan bakınca ışık gözüküyor yani orada mesafe var. Üretim hatası sanırım farketmedim hiç şimdi farkettim de baya geçti ya alalı bari iade olsa pahalıya aldık gitti :).
Monitörün fiyatı hep 1050₺ civarı mı, indirim mi var şu an? Ona göre hızlı aksiyon alalım :ROFL:
Amazon satınca bu şekilde fiyatı. Kendileri satmadığında yüksek oluyor.

Dosya Ekleri

• mMqoG4-min.jpg
    mMqoG4-min.jpg
    802,3 KB · Görüntüleme: 46
Aynen baya cennetin kapısı gibi olmuş orası. Üretim hatası maalesef. Monitörün fiyatı uçmadan havada kapın derim. Ben de almayı düşünmüştüm ama bütçe işte...
Benim de şu an bütçem yok işte :( Ay sonu bir ekstre gelecek aman aman... Gelecek ay falan taksitle almayı planlıyordum.

Güncel kur ve fiyatlarla ne tavsiye edersiniz? Daha hoş bir şey bulamazsam Acer modelini alacağım gibi gözüküyor. Bir de sormak istediğim şey Ryzen 5 2600 ve GTX 1070 ile 1440p 144Hz bir monitör mü daha iyi olur, 1080p 144Hz mi? Konunun başında da yazmıştım fakat kimse cevap vermedi :)

Çoğu oyunda 144 FPS'i göremezsin 1440P'de. Oynadığın oyunlara bağlı bunu bize sormaman gerekiyor.
Konuda daha önceden yazdım sanıyordum R6:S, Fortnite, RoE, CoD gibi oyunlar oynuyorum. Ultra hastası bir insan da değilim, en yüksek FPS'i almaya uğraşırım her zaman. 1440p bir monitör alırsam sadece ekran kartı yükselterek aldığım performansı yükseltebileceğim fakat 1080p monitör alırsam, 1070Ti'a bile geçsem darboğaz yaşayacağım.

MSI 1070ti için Samsung C24FG73 aldım ben monitör baya iyi. Her açılışta açma düğmesine basmama gerek kalmasa daha iyi olacak. Bu yırtılma olayı neye göre oluyor ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı