GTX 1070 için 600W PSU yeterli mi?

AlphaCEIRA

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu kasayı alsam herhangi bir sorun ile karşılaşır mıyım? Bu kasayı öneren ve kullanan çok var. Sizin düşünceleriniz nedir? Bu kasadaki PSU 12V kanalından 540W veriyor. Bu yeterli midir? Bu kasayı alsam sistemi riske atmış olur muyum? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sistem:
  • GTX 1070
  • İ5 6600
  • MSI B150 Gaming M3
  • 16 GB RAM
  • 1 TB HDD

Kaliteli 80 plus 500-550 W bir güç kaynağı dahi yeterli olur. 12V kanalından çıkan değer de önemli. Minimum güç gereksinimi 500 watt diye hatırlıyorum.

Kaliteli 80 plus 500-550 W bir güç kaynağı dahi yeterli olur. 12V kanalından çıkan değer de önemli. Minimum güç gereksinimi 500 watt diye hatırlıyorum.
Bu kasanın 12V kanalından 540W verdiği söyleniyor. Peki bu kasa herhangi gir elektrik kesintisi gibi bir olayda parçalara zarar verir mi? Çok tavsiye edilen bir kasa pek sorun yaşayan görmedim siz ne düşünüyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı