GTX 1070 için 600W yeterli mi?

Maalesef hocam ramin oyun performansını etkileyeceğini düşünmüyorum etkilese bile en fazla 10fps etkiler onun için ddr 4ram alıp anakartı da ddr4 e geçiremem gerek duymadım rame.

Ram yerine ekipman almak daha mantıklı şu an benim için ama yinede sağolun.

Peki hocam bu dediginiz guç kaynagini almasam da olurmu benim ki yetmezmi almam şartmıdır?
Xigmatek yeterlidir ama FSP700-60AHBC gibi kaliteli, verimli ve fiyat performans ürünü varken o alınmaz.

Anladım hocam lakin şu anda kullanmakta oldugum icin xigmateki o yuzden fsp yi almasam olur mu dedim.
Xigmatek zaten fazlasıyla yeterli. Ayriyetten güç kaynağı almak saçma olur. Ben yeni alacaksınız sandım. Diğer bileşenlerini güncelleyebilirsin. SSD yoksa SSD alabilirsin.

Xigmatek zaten fazlasıyla yeterli. Ayriyetten güç kaynağı almak saçma olur. Ben yeni alacaksınız sandım. Diğer bileşenlerini güncelleyebilirsin. SSD yoksa SSD alabilirsin.
Tamamdır hocam aynen öyle yapıcam ssd alıcagım anakart ram islemci belirttigim gibi var zaten gtx 1070 ve ssd ile artık uçarım :) sağolun tesekkur ederim cevaplar için bu arada i7 4790 ve gtx 1070 veya anakartımda darbogaz olmaz degilmi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı