GTX 1070 için monitör önerisi

Juardian

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sistemimi yaz başında topladım ancak malum mining RX 580 serisini tüketti.

RX580 için Eyzen 1500x almıştım ama fiyatlarında düşme olmayınca 1 hafta içerisinde 1070 sipariş edeceğim. Darboğaz olur olmaz bir dünya insan konuşmuş kimi olur kimi olmaz diyor deneyip göreceğim. Artık sizden istediğim 2 monitör arasında kaldım biri 144Hz biri 75Hz G-Sync. Hangisi daha verimli olur oyunlarda?

Almayı düşündüğüm ekran kartı hakkında da yorum yapabilir misiniz? Varsa 1070 serisinden tavsiyeniz bir daha düşüneyim biraz tuzlu gibi :)

https://www.itopya.com/GIGABYTE-GTX-1070-AORUS-8GB-GDDR5-256-Bit-Nvidia-Geforce-Ekran-Karti/

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte AORUS serisi gayet güzel bir seridir. Değiştirmenize gerek yok ancak MSI GTX 1070 Gaming X de olabilir. Ekranlara gelince ben GeForce tabanlı bir ekran kartı kullanacağınız için kesinlikle G-sync tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı