GTX 1070 İle Sistem Toplama

Sistem güzel fakat işlemci soğutucusunu göremedim. İşlemci soğutucusu da almalısınız. Şuan yeterli olacaktır fakat imkanınız var ise RAM 16 GB yapın.

GTX 1070 için 1920x1080p 144hz ya da 2K monitör daha iyi olur. Ancak bu senin için sorun olmayacaksa alınabilir. K serisi işlemcilerde işlemci soğutucu çıkmaz. Ayriyeten bir tane alman gerekir. Ayrıca RAM'i 16 GB yapın.

Sistem güzel fakat işlemci soğutucusunu göremedim. İşlemci soğutucusu da almalısınız. Şuan yeterli olacaktır fakat imkanınız var ise RAM 16 GB yapın.
CS:GO, Need For Speed 2015 tarzı oyunlar oynayacağım için yeterli duruyorlar. İşlemci stok bir soğutma veriyor mu? Veriyorsa ne zamana kadar dayanır?

Üşengeçliğimi bağışlayın :D Ekran görüntüsüne bakıp sisteme öneride bulunursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• upload_2016-11-30_17-22-10.png
    upload_2016-11-30_17-22-10.png
    83,8 KB · Görüntüleme: 113
CS:GO gibi düşük sistem isteyen oyunları oynayacaksanız 5000 TL vermek biraz gereksiz olur. Ayrıca bu fiyata artık 16b ram olmalı. Birde işlemci soğutucusu almanız gerekir. Silverstone AR01 modelini önerebilirim.

CS:GO gibi düşük sistem isteyen oyunları oynayacaksanız 5000 TL vermek biraz gereksiz olur. Ayrıca bu fiyata artık 16b ram olmalı. Birde işlemci soğutucusu almanız gerekir. Silverstone AR01 modelini önerebilirim.
Grand Theft Auto V, Need For Speed 2015, Euro Truck Simulator 2, Forza Horizon 3 ve Minecraft aslında oynamak istediğim oyunlar. Eksik yazmışım

Bu ekran kartı için İ7 6700 daha iyi olur. İ5 6600, gelecekte darboğaza sebebiyet verebilir.
Bu sistemi düzgün bir altyapı olsun diye topluyorum. Çünkü ileride GTX 1080 ve i7 Extreme eklenecek. Beni 6-7 ay idare ettikten sonra geliştireceğim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı