GTX 1070 Marka Tavsiyesi.

Anladım ben yorumlardan sonra zaten MSİ serisine karar verdim sebebine gelirsek benim için önemli olan şekli ışıklandırması vs degil sogutması az eneji tüketmesi ve ara programıda gayet iyiymiş videolarda izledim çok sağolun bu bilgiler için. Fakat yeni bi konu daha açtım burdan sormak istemedim onu konuya cevap gelmedi bu konuda bilginiz varmı acaba ? Konuya bakarsanız sevinirim : https://www.technopat.net/sosyal/konu/amd-a8-6600k-gtx-1070-darbogaz-yaparmi.360307/

Oradaki güç değerleri gerçek dışı bence biraz daha araştırın üşenmeyin lütfen ayrıca diyelim ki arada o kadar fark var 1 yılda en fazla 20 bilemediniz 30 TL elektrik faturası fark edecek tercih ettiğiniz marka kötü değil asla yanlış anlaşılmak istemem ancak neden birinci tercihiniz olduğunu bence daha iyi anlamak lazım.

Galax Ex OC modeli tavsiye ederim. Sebep olarak başta bu fiyatta olduğu için ikinci olarakta önceki 970 serisindeki başarılı soğutma blokuna LED'li fanlar eklenmiş kart oldukçada sessiz diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galax Ex OC modeli tavsiye ederim. Sebep olarak başta bu fiyatta olduğu için ikinci olarakta önceki 970 serisindeki başarılı soğutma blokuna LED'li fanlar eklenmiş kart oldukçada sessiz diyebilirim.
Merhaba galax hakkında hof modelleri dışında almayın diyorlar sizin görüşünüz nasıl bilmek isterim

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herhalde bir sorun var cevap yazıyorum ama gözükmüyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı