GTX 1070 Minecraft Açmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam da "Benim" dönercimden alırsan hakkıma girersin, oradan yiyenlerin hakkına girmezsin. Yani burada Notch (Markus Person) hakkına girerim en fazla. Ayrıca adam oyun oynamak istiyor n'apsın ? Herkesin parası yok. Parası olana yardım, olmayana yardım yok diye bir şey yok. Ha adam Premium hesap alan birinin adını kullanırsa skin olsun diye, o zaman o hak olur o doğru.
1070 alacak parası var ama oyun alacak parası yok. Bakın; herkes korsan oyun oynamıştır zamanla fakat bunun yanlış olduğu er geç anlaşılmıştır. Burada insanları uyarmak bizim görevimiz.

Ayrıca konunun troll olduğu bariz belli. Umarım konuyu kapatırlar.

Dediklerimi anlayacak olgunlukta olduğunu sanmıyorum.
Bir insana böyle bir şey diyebildiğine göre kim olgun belli :)

Hak herhangi bir insan fark etmez.
Onu demedim işte. Mesela sen benden bedava alıyorsun her gün, benim hakkıma girersin ama benden alanların hakkına girmezsin. İşte asıl sen bunu anlayabilecek olgunlukta değilsin :LOL:
Bu premium lafını da oyunu korsan kullananlar uydurmuş.
Minecraft için diyorum. Diğer oyunlarda da crack ve orijinal deriz zararı mı var ?
Forumda korsana destek vermek yasak. Konu kilitlenirse sevinirim.
Korsana destek mi oluyor bu? Elmayla armudu toplama. Adama yardım etmeye çalışıyorum, suç mu? Ayrıca ben hakkına girmezsin demiyorum, dikkatli oku.

Dün elindeki sistemi satıp yeni sistem alma fikri olan birisi bugün 1070'li sisteme sahip...
İkisi de aynı kişiyse trolldür ikisi de. Kişiye bakmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı