GTX 1070 mining ayar tavsiyesi

tahamert123

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tahiti
Daha fazla  
Arkadaşlar Asus ROG Strix GeForce GTX 1070 OC Gaming kartına sahibim. Farklı denemeler yaptım ama bir türlü istediğim değerlere ulaşamadım. Şu değerleri dene dediğiniz ayarlar var mı? Şu anki değerlerim şu şekilde:

kazım.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Asus ROG Strix GeForce GTX 1070 OC Gaming kartına sahibim. Farklı denemeler yaptım ama bir türlü istediğim değerlere ulaşamadım. Şu değerleri dene dediğiniz ayarlar var mı? Şu anki değerlerim şu şekilde:

Eki Görüntüle 1003541

Konu dışı olabilir ama böyle kazı yaparken güç önemli olmuyor hem de elektirkten tassaruf etmek için voltajı düşürün bir etki yapmıyor ama sizde ederse yine ideal voltaja çekmenizi öneririm.
MSI afturburnerden ekran kartından voltajı dedim)

Konu dışı olabilir ama böyle kazı yaparken güç önemli olmuyor hem de elektirkten tassaruf etmek için voltajı düşürün bir etki yapmıyor ama sizde ederse yine ideal voltaja çekmenizi öneririm.
MSI afturburnerden ekran kartından voltajı dedim)
Voltajı düşüremiyorum.
Tavsiyesi olan yok mu?

Son düzenleme:
etherium kazmıyorum ben şu anda ama kazım yaptıgım dönem:
23.20 hash alıyordum
90 küsür w da enerji harcıyordum
nvidia tabanlı kartlar için de ayarlar görsellerdeki gibi , yinede ufak nüanslarla ayarları oynamalısın çünkü kartın bellek modüllerine göre performansları değişmekte.

Dosya Ekleri

• overclock.jpg
    overclock.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 369
etherium kazmıyorum ben şu anda ama kazım yaptıgım dönem:
23.20 hash alıyordum
90 küsür w da enerji harcıyordum
nvidia tabanlı kartlar için de ayarlar görsellerdeki gibi , yinede ufak nüanslarla ayarları oynamalısın çünkü kartın bellek modüllerine göre performansları değişmekte.
Hocam memory ve core un sonunda neden delta yazıyor? Oc tune ile mi yapmalıyım bu ayarları?

Hocam memory ve core un sonunda neden delta yazıyor? Oc tune ile mi yapmalıyım bu ayarları?
Delta bildigim kadarıyla bellek modullerinin markası ama çok fark etmiyor sen yine orada yazan rakamlara yakın degerler kullanabilirsin deneme yanılma ile. Asus un kendi yazılımı ile yaparsan daha iyi olur , söylediğim gibi bu ayarlar senin kafan da bir fikir sahibi olman için verdim deneme yanılma ile kartının potansiyelini kendin çözeceksin.

Delta bildigim kadarıyla bellek modullerinin markası ama çok fark etmiyor sen yine orada yazan rakamlara yakın degerler kullanabilirsin deneme yanılma ile. ASUS'un kendi yazılımı ile yaparsan daha iyi olur, söylediğim gibi bu ayarlar senin kafan da bir fikir sahibi olman için verdim deneme yanılma ile kartının potansiyelini kendin çözeceksin.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim o ayarlara yakın ayarları denedim. Aşağıdaki değerlere ulaştı ama hemen ardından 25-26 seviyelerine düştü bunun aynısı daha önce de olmuştu sebebini anlayamıyorum bir türlü.

gereksiz yere düşüyot.png

ASUS'un kendi yazılımı ile yaparsan daha iyi olur,

Hangi yazılım?

Yeni konular

Geri
Yukarı