GTX 1070 PUBG Mobile kasıyor

agok

Centipat
Merhaba, GTX1070, i5, 16 GB RAM var ama PUBG Mobile'da rakip gördüğüm zaman aşırı derecede donma, takılma sorunu yaşıyorum. Sanki 100 FPS'den 10 FPS'e düşer gibi oluyor. YouTube'da oyun ayarlarıyla alakalı birçok video izledim ama sorunu çözemedim. Bu sadece benim problemimde değil. Bir çok arkadaşımda bu problemi yaşıyor.
Oyun videoları çeken youtuberlar kaymak gibi oynuyorken yeterli donanımdaki PC'ler neden oynayamaz anlamıyorum.

Emülatörler daha çok işlemci ağırlıklı oluyor işlemci ne?
Evet arkadaşın sistemi güzel görünüyor, PUBG Lite oynayabilir. (İşlemciyi tam belirtmemiş.)
i5 5.nesil

Neden PUBG Mobile oynuyorsunuz ki çünkü sorun büyük ihtimal emülatörden kaynaklanıyor. PUBG Lite oynayabilirsiniz veya tam performans ile PUBG Mobile oynamak istiyorsanız PrimeOS gibi bir işletim sistemini Windows'un yanına kurabilirsiniz.
bütün arkadaşlarda pc versiyonu yok maalesef. tek başınada sarmıyor :) bazen steam versiyonuna giriyorum 1-2 maç atıp çıkıyorum. orada sorun yok.
PrimeOS'da donma sorunu olmuyorsa kurup deniyeyim.

Teşekkür ederim.

Merhaba, GTX1070, i5, 16 GB RAM var ama PUBG Mobile'da rakip gördüğüm zaman aşırı derecede donma, takılma sorunu yaşıyorum. Sanki 100 FPS'den 10 FPS'e düşer gibi oluyor. YouTube'da oyun ayarlarıyla alakalı birçok video izledim ama sorunu çözemedim. Bu sadece benim problemimde değil. Bir çok arkadaşımda bu problemi yaşıyor.
Oyun videoları çeken youtuberlar kaymak gibi oynuyorken yeterli donanımdaki PC'ler neden oynayamaz anlamıyorum.

Oyunla alakalı bir sıkıntı var hatta PUBG Mobile kendi Discord'unda da paylaştı sorunu çözdük ve 14 MB'lık yama getirdik yazılı bir metin paylaştı ancak sorun hala bende dahil çoğu kişide devam ediyor.
"Merhabalar sevgili PUBG Mobile oyuncuları, 0.18.0 güncellemesi sonrasında bazı oyuncularımızın kare hızı ve performans sorunları yaşadığını biliyoruz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyim için üzgünüz. Yaklaşık olarak 14 MB boyutunda oyun içi bir yama yayınlanmıştır. Bu yama tüm bölgeler için yavaş yavaş kullanılabilir olacaktır. Lütfen oyunu güncelleyin ve sonrasında yaşadığınız bir problem olursa bize bildirmekten çekinmeyin, teşekkürler! PUBG Mobile topluluk ekibi"

Yeni konular

Geri
Yukarı