Gtx 1070 Quick Silver için işlemci tavsiyesi

Şu anki sisteminiz nedir?
Laptop kullanıyorum kötü gibi amd a9 işlemci 2 ekran kartı var amd radeon 520 biri ise r5 graphics
Bütçe ne kadar? Anakart var mı hazırda? RAM var mı?
Anakart olarak gigabyte b450m s2h almayı düşünüyorum ram olarak ise 16 gb corsair 3000 mhz almayı planlıyorum şu anda para biriktiriyorum 5000 6000 arası bütçem var amd ekran kartlarını sevmiyorum

Ben bir şey anlamadım. Masaüstü sistem mi kuracaksınız? İkinci el bir GTX 1070 almayın. Muadili olan güncel seçenekler var. Tam olarak yapacağınızı tekrar anlatıp bütçe sunarsanız konu genişler.
Evet masaüstü bi sistem kuracağım ikinci el bi gtx 1070 almayı düşünüyorum 5000 6000 lira bütçem var amd nın geliştirdiği ekran kartları çok sevmiyorum
Ben bir şey anlamadım. Masaüstü sistem mi kuracaksınız? İkinci el bir GTX 1070 almayın. Muadili olan güncel seçenekler var. Tam olarak yapacağınızı tekrar anlatıp bütçe sunarsanız konu genişler.
İkinci el olarak hangi ekran kartını almalıyım peki ?

Evet masaüstü bi sistem kuracağım ikinci el bi gtx 1070 almayı düşünüyorum 5000 6000 lira bütçem var amd nın geliştirdiği ekran kartları çok sevmiyorum

5000 liraya 1660 super'li güncel bir sistem toplanabilir.

Anladım. Ama ikinci el GTX 1070 almayın. Gerek yok.

Aşağıda sunacağım linkteki üründe kasayı Aerocool Ore Saturn olarak değiştirip alabilirsiniz:

He diyorsanız ben daha kaliteli kasa ve güç kaynağı istiyorum. Tek tek toplanabilir ama fiyat biraz yükselir:

(2 adet)

5000 liraya 1660 super'li güncel bir sistem toplanabilir.
İşlemci olarak 1660 süperin yanına hangisi gider peki ?

Aşağıda sunacağım linkteki üründe kasayı Aerocool Ore Saturn olarak değiştirip alabilirsiniz:

He diyorsanız ben daha kaliteli kasa ve güç kaynağı istiyorum. Tek tek toplanabilir ama fiyat biraz yükselir:

(2 adet)

Teşekķürler tavsiyeleriniz için ıyi geceler
İşlemci olarak 1660 süperin yanına hangisi gider peki ?

Teşekķürler tavsiyeleriniz için ıyi geceler
Teknobiyotikin topladığı kasa yoksa sizin attığınız pc mi

(2 adet)

Tamam görmemişim tam olarak teşekkürler yine

(2 adet)

Alttaki sistem ile yayın açabilirmiyim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı