GTX 1070 Sistem Hata Vermeden Oyundan Atma

JaiFaim

Hectopat
Herkese selam dostlar.
Geçen gün Valorant'a girdim hiçbir şey yoktu normal oynuyordum ertesi gün tekrar girdim ve oyuna giriyor saniyelik donuyor ve oyundan atıyor. Daha sonra Steam üzerinde denedim oyunları ve Steam'deki oyunlarda da aynı hatayı veriyor, saniyelik donuyor ve oyundan atıyor. Ben de PC'yi formatladım Driver'ları her şeyi kurdum sorun hala çözülmedi, neden olabilir acaba? (Herhangi bir hata vermiyor ne mavi ekran vb )++(PC'yi normal olarak kullanabiliyorum filmdi müzikti falan )

Sistemim.
1070.
3600X.
16 GB.
A320.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var fprumlardaki her şeyi denedim fakat sonuca varamadım. Ama şöyle bir çözüm buldum ekran kartının voltajını amd radeon üzerinden -10 düşürdüm frekanstan da -10 düşünce artık oyunlarda olan saniyelik takılma tekrar oluyor ama bu sefer oyundan atmıyor takılma saniyelik girip geçiyor oyuna devam ediyorum. Ryzen 3 1200 rx 570 8gb kullanıyorum baya darboğaz oluyor gtada en yüksek ayarlarda msa fşaan hepsi açıkken bile işlemci %60-90 arası gidip geliyor. Her türlü şeyi denedim çok yerde araştırdım ve genelde bu sorunu yaşayanlar a320 anakart kullanıyor. Bilmiyorum ramleri ekran kartını driverları biosu sıcaklık değerlerini vb. tonlarca yol denedim. Bulabildiğim tek çözüm bu voltaj frekans düşürme oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı