GTX 1070 sistem kaç TL eder?

Hocam 3050 laptop al aşağı yukarı aynı performans denendi ancak watt değerlerine dikkat etmezsen üzer zorlarsan 15 k altı alırsın 0 temiz güncel sistem daha ne olsun.

Bende olabilecek seyleri ile fiyat belirliyorum, siz bir ekran kartını sıfır ile 2.el fiyatını aynı soylemiyorsunuz ama ikisi de aynı kart?
Fiyatlar olabilecek şeylere göre değil, olan şeylere göre belirleniyor. Üründe kusur olup olmaması durumuna göre fiyat düşüp artabilir fakat gidip 2. el diye ölü makine muamelesi yapmak saçma. Şu devirde bana 5K fiyat bandına i7 7700K+GTX1070 tabanlı bir sistem bulursanız söyleyin direkt yapışacağım.

Cidden boş yaptınız yorumunuzu yapın, sizin benim fikrimi begenmemeniz fiyat bandını değiştirip yukseltmeyecek.

Beğenilecek bir yorum yapmıyorsunuz ki, ekonomi belli sistem belli. Sistem de kusur varsa onu satıcı kendi düşürür. Biz sistemi temiz olarak düşünüp özelliklerine göre fiyat söylüyoruz. Bu sistem de 5K etmez zaten, 5K ölü fiyatı bu sistemin. Gidin Letgo'ya sarı siteye 5K civarı sistemlere bakın. Sonra gelin buraya öyle yorum yapın.

Geri
Yukarı